Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

07es R1hez utángyártottidomszett eladó ár 50 pénz
Hali mindenkinek. Pályamotort szeretnék fabrikálni egy 99 es R1 ből. Ehhez a modellhez keresnék komplett pályaidom garnitúrát. Ha van valakinek eladó, attól az illetőtől át venném ha megtudunk egyezni
Jól néz ki, eléggé hajaz a brembora.
Magurát biztos nem vennék, semmivel sem jobb mint a gyári...
Ha valaki Akrát vesz annak van eladó leömlőm és Y collectorom (Titanium Evolution II) 04-06 R1-re. onnan már csak az összekötő cső és a dob jön. Ergo Slip-on mögé is fel lehet tenni, ha vki teljes rendszert akar.
Yosi tetszik és Akro.
Akkor nincs mese, a Magurát kell venni!
Gondolom ez a bolti ára, ugye?
Ja.
Vicces vagyok.
Képzeld, nem a levegőbe írtam ezt sem.
20mm-es Magura 60.000.
IRC 19mm-es 79.900.
Vicces srác vagy...
Akkor nézzél egy Magura-t, vagy Brembo-t, vagy sorolhatnám...
Fasza, csak sokallom az árát.
Muta róla képet!
Radiális, ha úgy jobban tetszik... de az unalmas, olyan már szinte minden sportmotoron van!
"IRC radikális főfékhenger"
Oké!
A Motorkiállításon kint lesz a standunkon, gyakorlatilag az lesz a fő bemutatómotorunk, úgyhogy addig nem lesz fotó...
Mutatsz róla egy képet ha van?.
Kíváncsi vagyok szeretem én is a kéket!
Teljesen egyedi, fehér-kék kombináció, nagyjából fele-fele arányban (felniket is beleértve).
Milyen lett a fényezés?
Replica vagy egyedi?
Igenigen, két cucc miatt csúszott sokat, de végre azok is megjöttek: az IRC radikális főfékhenger és a TwoBrothers kipufogó. Az első már fent is van, a kipuff meg ma fog felkerülni rá, ha minden igaz. Innentől kezdve már csak össze kell rakni, mert a fényezés már karácsony előtt kész volt, a lámpákat meg múlt héten fejeztem be.
Már nagyon vinném haza...
Hogy áll a motorod ha szabad tudni?
Készülget?
Persze hogy tolnám, ha válaszolnál: csak TwoBrothers érdekel, vagy MIVV és Akrapovic is?
A videó!