Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Danny! Tolod a kipufogó árakat?
Aha.
De hogy ne off-oljunk: R1-ünk innen.
önbizalom-training?
okés,nem követlek....ez is véletlen volt...


tarka (C.I.A.)
az nagyon szűk határ....
hanuka-hálaadás-halloween?
MotoGP Repsol Honda? Az meg mi? Sose hallottam róla.
Hát az a te bajod apám... tényleg elég ismeretlen márka, a MotoGP-s Repsol Hondákon van ilyen márkájú kipufogó!
ne kövess, már így is paranoid vagyok
karácsony----húsvét?
...de azt is mondtad, more, hogy a 2 ünnep között jelentkezel... Azt se hiszem el, amit kérdezel...
videó lesz/van. Csak kicsit még kellene vagdalni, meg vmi zenét alárakni, meg tömöríteni...
Mondtam má" csáje 1000X, hogy KELL!
Erről az MIW-ről soha nem hallotam, úgyhogy lehet h nem én leszek az aki tesztelni fogja...
Racefitről én is ezt hallottam... Mintha a Koppány kipufogót keresztezták volna a tesco-s menetes végekkel...
Ez a yoshimura viszont nagyon szép - hátránya, h k7-re van, meg h 450e pénz...
TBR-ből nincs / nem lesz ilyen?
Látod én mindent megteszek h nálad vegyek kipufogót...
TwoBrothers érdekel, vagy más is?
Konkrétan zselés csak szaloncukorból van, de van most egy jó fogású, Barracuda márkájú - én is azt tettem most az ereggyre a szétcsiszolt gyári helyett.
MIVV, és ha minden igaz, ez lesz az új kipufogómárkánk!
A Racefit nem tudom hogy milyen minőség, de valami hihetetlen visszataszító hangja van - kb. mint egy baltatuningos Ladának!
Hát nemtom. Nekem nem jönnek be ezek a trombita csövek. Én inkább maradnék a hagyományos ovál, vagy trioválnál. Danny! Kű"gyé nekem 1-2 árat, meg hogy mennyi idő alatt van itt.
...de persze a gumimelegítőkkel továbbra sem tudom, hogy mi legyen...
Majd beszkennelem" neked azt az oldalt, ugyanis nyelv hiányában nem igazodok ki rajta túlzottan....

Danny!
Zselés markolatotok van?
Lesz vmi a videóból?