Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mármint hogyhogy az idomzat?
Remélem nem a formájára/kidolgozására gondolsz(2004-2006), hanem max. a színére, mert ha nem akkor ezt meg sem hallottam.
Nekem pont ez a fajta idomzat nem tetszik.... Amúgy csinos
Nekem tetszik ill. tetszene
dannyboy

bocsi
http://www.hasznaltauto.hu/ker...

Ezt a vasat néztem ki magamnak.
Beszéltem a tulajjal,2 milláért odaadná.
Szerintetek?
Bár azt nem kérdeztem,hogy van-e hozzá valami.(emelőbak,stb.)
A km,álítása szerint valós(bár nyilván nem fog maga ellen beszélni)

pohi?
MilleRR
Többiek?
danniboy?
Vélemény?
köszi Pohi-nézem-remélem találok olcsón
köszi szépen!SZÉP nagyon,de ez nagyon drága.akkor valószinű nem lesz átalakítva
agy= Vagy
agy innen szokott lenni szét kell nézni: link
Pumukli, itt az enyémen azt láthatod, ami a második képen van
Marha jó cucc, csak elég drága: 84.900 Ft
Tudom, de nálam a karbon a nyerő.... Ilyen hülye ízlésem van 180é akármikor elvinném, még a használtat is, csak ugye az vhogy kicsit esélytelen....
Nem tudom, Dani mikor küldte/küldi el. Megkérdezem tőle.
A dobra visszatérve, decemberben akciós volt. Aluban kijött volna 180 ból egy új TBR alu, mint ami nekem is van az R1 en a profilomban.
Kedvenc dobom.... Viszont 200+ -t sajnálok érte kidobni. Még használtan is kurvadrága... Viszont rendszámtartómat nem tod mikorra lehet majd várni? Nem sokat vagyok itthon, csak átkéne venni....
Helló mindenkinek!

Megtudja mondani valaki,hogy az RN12-nek az első kereke megegyezik-e az RN19-ével?
Hello mindenkinek! most regisztraltam! de mar egy ideje olvasom a forumot!
szerintem tok jo hogy van egy ilyen oldal! Na igy elsore eleg lessz ennyi! Ja es Boldog Uj Évet mindenkinek!
Ha érdekel, tudok Two Brothers-t tendelni Neked.
Igen.
Ami volt elvitték.Érdeklődj március-április elején.
Teis dangeres vagy?
06-20-5-DAN-GER
850? hmm! a váltó csapágyai is cserélve lettek! a főtengely siklócsapágyai pedig nagyon jók voltak! Különben cseréltük volna őket! Ha 800 -ért odaadják sztem ok! De te tudod!
hát ha jóval több az akkor felejtős. nem akarok pórul járni vele. annyi km után rendbe kéne tenni az egész blokkot (csapágyak stb) úgy meg már minnyá nem olyan kedvező a leányzó fekvése...
kösz az infókat
am szted megérné annyiba?
köszönöm szépen,meg fogom próbálni-valami elérhetőséget nem tudsz?
Szia!köszönöm a tippet.meg fogom próbálni.valami elérhetőséget nem tudsz?köszi előlre is
Ebből van több is? Mert tavasszal valszeg kelleni fog!