Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem jóval több Km va benne! Ha jól tudom(nem emlékszem rá) ennek már Nikasilos a hengere igy ha nincs megsérülve a felület akkor csak dugó meg gyűrü kell bele! ( jó állapotú dugó gyűrüvel bontva max 50ezer / 4 db!)
mi jöhet még rajta elő ennyi km után? szóval olajtemető?
ez az
850-re tette fel
Hali! A mattfekete "98 ast nézted? Eszi az olajat! A haveromé volt! 2 éve télen cseréltem benne komplett váltót! Amúgy nem rossz gép! A haverom is az olajfogyasztás miatt cserélte le! Egyébként egyszer elcsúszott vele németo-ban egy szerpentinem! kormánycsutka, indexek,csere! Idomjavítás és fényezés!ezután került rá az LSL bukógomba! Mennit kérnek érte?
most nézem csak itt az emebrek képeit és mit látok? basi2 képeinél ott van a fekete r1 amit néztem
nemtudom ismeritek e a Yamaha-Motor jp oldalán a paper crafts funkciót? keressetek rá, aki unatkozik így télen, megcsinálhatja az R1esét papírból! (kézügyesség ajánlott!)
MI most a régi R1et rakjuk össze a Párommal, tegnap raktam össze a blokkot :) Türelem, idő kell hozzá rendesen! Kis buzi alkatrészek, full realisztikusan, mind papírból! Ilyenek hogy első futómű majd 3óra volt kettőnknek! A vázzal is megszenvedtünk, azis legalább ugyanennyi idő volt, ha nem több!
majd felrakom ide lefotózva ha kész lesz :) Ha kedved kaptatok hozzá, akkor nézzetek rá! Én nagyon élem :)
Tudok rendelni neked. Undertail-nek hívják egyébként. 06-20-5-DAN-GER
Szia!
Egy tippem van, yamaha-city. Én ott vettem már a második vasam és nagyon korrektek. A szervízes emberke meg mindent meg tud szerezni korrekt áron. Szerintem beszélj velük. Ha jól tudom részben benne voltak vmi verseny csapatban is.
sziasztok!olyan segítségre lenne szükségem,hogy hol kaphatnék én vajon 98-as évjáratú R1-hez farokidomalsórészt-mint pl ezek és vajon mennyiért?-elölre is köszi a segítséget
Lehet hogy ismerem a motort. Two Brothers karbon dob van rajta? Kék? Valtermoto kiegészítőkkel?
Ha igen, akkor nyugodt lelkiismerettel mondhatom, makulátlan darab
sziasztok
egy 98-as r1-nél mennyit számít a km? találtam egyet de 51000 km van benne...
Szeva Mindenkinek!

Attól, hogy kevés km van egy motorban még nem biztos, hogy átbaszás.

Én a nyáron vettem egy 2003-as R1-et 4,800 km-el! Yamaha szalonból vettem, ahol a szerelő és a tulaj is haver. Tőlük lett először forgalomba helyezve a motor, ismerték az előéletét, így nem is kételkedtem abban, hogy valós-e a km. Azóta beleraktam majdnem 5,000 -et minden hiba nélkül. Én direkt ilyen kevés km-es motort kerestem. Viszonylag olcsón szinte új motort kaptam, amit még nagyon sokáig szeretnék használni!

Ha nem hiszitek Pohi tudja igazolni, hogy teljesen gyári állapotú a motor. Ő látta nyáron a Ringen, amikor ismerkedtem a pályázással. ( kaptam tőle egy rendszámtábla tartót! )
Akkor a Zemáé ki lehet száradva rendesen .....egyébként érdekes dolog.......erre még nem gondoltam. Bár én nem nagyon egykerekeztem, csak ha kicsit nagyobbat fordult a csuklóm véletlenül. De ezek szerint ha lapra döntöd az sem jó ...érdekes.....ehhez végül is azt kellene tudni pontosan honnan nyomja az olajat fel a pumpa....
nagoyn szépen köszönöm! megpróbálom! üdv!
hello jagermanoka.Probálkozz itt ,sztem neki van.Tel 06 70 500 8881
Üdv
Srácok keresek 2000 es évjáratu r1 hez ülés alatti idomot ami a lámpa körül van esetleg valakinek van elfekvőbe egy? nagony kéne...
ha esetleg van akkor reeeman@freemail.hu ra irjon köszi!
Lehet rá tenni de nem mindegy hogy melyik fajtát választja az ember. Ha minden igaz tavaszra lesz már a mi árukínálatunkban is. Én is szeretnék.
MilleRR
Fokozatkijelző R1?
Lehet rá tenni?
Vagy elvan az ember annélkül is,ha megszokja?
Igaz. Sőt, a vezérműtengely sem kap.

Hogyha valaki egykerekezik(pl.egy R1-el )
Mennyit árt az a motornak?
Konkrétan a blokkra értem.
Egyik haverom szerint nem tesz neki jót,mert ilyenkor a henger és a dugattyú nem kap megfelelő kenést,nem kap úgy olajat ahogy kellene!
Mi igaz ebből?
A Yoshimura trc-dual rozsdamentes ára;170000ft. Van 2007-r1 Power-Commander 67000ft. vadonatúj.
Hello drbig,mindenképp gondold meg én csak segíteni szeretnék,amúgy arany keze van a srácnak olyat csinál amilyet kérsz a triovál sem gond, én nem tapasztaltam se teljesítmény se végsebesség csökkenést a 2004es r1-en ,mikor eladtam róla az eredeti akrákat és felraktam ezt.Annyi volt a külömbség hogy ez hangosabb volt mint az akra,de ugyan úgy gyorsult a moci meg minden.Kinézetre sem volt sok eltérés mivel a srác akra és yoshi minták alapján csinálja őket.