Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rég írtam
Hi!
Mizu?
Sztm nem lesz hozzá lábtartó!
Jó hogy visszajöttem!Rég láttalak!
Szia!Tüzérre valami dögös lábtartó szettetek lenne?mennyiért lenne ha lenne?:Dköszike
...most nézem, miket írogatsz ide...
Jó akkor kérek hozzá egy Zsebyt is! Meg egy sajtburgert!
Ne... ez bármelyik utcáról betévedt embernek jár... Te légy különc, akarj többet, ne elégedj meg az átlagossal, többre vagy hivatott, én tudom...
Ühü Most akkor gondolkodjak az első emelőn is?
Félreértetted a kommunikációt: az emelőszem akkor fér bele, ha első és hátsó emelőt is veszel - illetve vehetsz két hátsót is csak nem sok értelme van!
Marha egyszerű a dolog: 15% kedvezmény van minden Valter Moto cucc árából decemberben. Tehát a két emelő + az emelőszem lenne normál esetben 32.700 Ft, ami a 15% kedvezménnyel 27.795 Ft =- a két emelő normál ára!
Teccik érteni?
Valld be, a szíved titokban odahúz! Megértelek...
Tökjó, h a cbr topikban leírtam azt, amit ide kellett volna...
Nem fogunk megsértődni...
Asszem majd járok akkor felétek...
Zoli, minden akciós lesz ami raktáron van, csak különböző mértékekben (10-40%)!
Fém fékcső 15% lesz, lábtartó szintén 15%.
Fémfékcső is lesz akcióban? Esetleg lábtartószett?
Persze, abszolút populáris a dolog!
Köszi!
Dani! Az akciót népszerűsíthetem a CBR600RR topikban is? Ott is kerestek emelőket a srácok.
Nanáhogy fenn vannak.
Teljesen jogos, bevallom őszintén, hogy 5 évvel ezelőtt én is náluk vettem, és baromira mellbevágott az általad is leírt "üzletpolitika".
Decemberben úgyis akciók lesznek, szóval egy első-hátsó emelő árába még a 4.900 Ft-os Valter Moto emelőszem is belefér.
Igen-igen, én az adapterre gondoltam, mert önmagában semmit sem érek V-adapter nélkül az emelővel. ...és kicsit viccesnek találom, hogy majdnem 15 rongyért megvegyek egy hajlított csövet kerekekkel, aminek semmi hasznát nem tudom venni egy 5 ezres adapter nélkül...
Köszi az infót, meglesem ezeket is!
Zseby, amit ők adapternek hívnak, az az emelő végére szerelendő kis cucc, ami villás vagy gumibakos, és anélkül nem tudod használni az emelőt; az emelőszem az egy másik téma, az a lengővillában van, és sehol nem adják az emelőkhöz.
A Valter Moto emelői egy darabból készülnek, tehát egyikhez sem kell már külön adapter, csak néhány speciális motornál (pl. 97-99 CBR900, 98-01 R1-R6).
Így néz ki a Street emelő (villás hátsó, gumibakos hátsó, első):
Hihihi, látom fent figyelnek már a névnapi felnicsíkok is...
Mert rossz helyen vetted... nálunk megkaptad volna olcsóbban, és nem az amerikai félét - jobbat!
A BikeLift-eseknél adapternek hívják... Köszi az infót!
Lehet, h egy hátsó emelőre befektetek, de az enyémet még pénzzé kéne tenni... Pár ezerért aki akarja, viheti!