Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

...en kerek bocsanatot...
he aranka ne beszéjé igy először is hogy jösz te ahoz hogy ilyet irj nekem másodszor hót bunkónak tűnteted fel magad harmadszor kurvára igy szedtem össze az összes cucco a gépemhez kibaszottul nem volt egy e mail se amire nem válaszoltam volna negyedszer kurvára nem magyarázkodom neked ha esetleg nem válaszoltam volna se.... ötödször még mindig bunkó vagy . szal erröl ennyit
Mi a f@sznak, ugysem valaszolsz...

folyamatosan vergodsz, hogy ezt vennel, meg azt vennel, utana meg arra se veszed a faradsagot, hogy egy "kosz, majd meggondolom"-ot kuldj reply-ban...
Mellkasi zúzódásom meg a kezem még fájogat, de javul.
Moci sajnos még ugyanúgy van mint volt, tiszta szarul is vagyok miatta...
Hy Danny.Hogy van a kezed?
És a moci?
Van, de csak motorral együtt adom el!
.
DANNYBOY vagy valaki nincs valakinek 98-99 es R1 hez első fényszórója? üdv! aki tud segitsenn már dobjon egy mailt a reeeman@freemail.hu ra
Koszi az infot!
A kipuffogoval kapcsolatban, annyit, hogy nem konkretan erre a tipusra gondoltam, barmilyen lehet, csak gp tipusu es rovid legyen.
Udv!
nagyon szép mocid van!
Sziasztok mindenkinek! Végre készen van a gép.Köszönöm mindenkinek a segítséget-AKI SEGÍTETT.Széles utat mindenkinek
Nem tudom elég nevenincs!
Nem hallotam még ilyen dobokról!
Jól néznek ki azok a dobok.De jók is lehetnek?
Hát ja De nemmonta h olcsó dob kell
Főleg az áruk!
Ez a típusú dob csak olyan gépekre van mint pl:az új R6-os, mert annak mint a képeden is látszik az a kipufogóvége csak és maga a dob az alsó idomnál van elhelyezve, ha jobban megnézed a képedet látod is a nagy dobozt. Kormánytelót tudsz venni 85.000-ért újjat a www.danger.hu -n. Nekem bevált.
Hello Mindenkinek!
Erdekelne egy kormanylengescsillapito 2003-as R1-re.
Ugyanakkor erdekelne GP tipusu dob
mint a gyerekek komolyan hát nem tudom hogy sirjak vagy nevessek...
Rutin kell, és bátorság... Ennyi.
Pályára nem kell vezetői engedély kiscsákó , R6 R1 gyalázó jó vicc
bizony és idén azért nem ment a yamahának mert az r125-öt fejlesztgették az M1 helyett
amúgy meg poénkodik a srác a faszé" kell leugatni!sőt a legtöbb nagy motorost még TZRkével is meglehetne fogni ha lenne mersze pályázni és nem csak villogni vette volna a motorját,persze ez nem az itt jelenlévőkre vonatkozik
ha tényleg 14 ló, akkor még egy kétütemű 125ös is megeszi, nem hogy az r6...
oké pálya függő, aláírom:) de akkor is..