Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

R6 gyilkos.... Először is miért pont az R1 topicban kell ezt emlegetni? Másodszór, miben lenne jobb, a körforgalomban?
meglehet..de nemcsak én mondogatom h R6 killer
álmodozik a kissrác :)
Az még oké hogy egy 125 2tvel kisebb pályán igencsak van esélyed a 600asok ellen. (kakucsring pl), de egy r125 az kevés lenne ehhez szvsz.
Mi lesz? "yzf-r125 az R6 killer" ?
szerintem ne örüljél, elég puhos lesz az r125. 14 ló mire elég? nem fogsz azzal Te semmit se alázni :) vegyél apriliát!
csőő.. fááká ŐŐŐ naonfaxa.. alig várom már h kijöjjön az YZF-R125..
Megyek velepályázni és alázom majd az R6-osokat meg az R1-eseket. ha mármindenki azt mondja h az yzf-r125 az R6 killer
váá előbb még a jogsit is le kéne rakni sajnos mé büntetnek a fakkabátok illegális hajtásé ?
Én csak pályázok, ezért pályagumi kell, de csak új vagy alighasznált érdekel.
Tisztelet!
Köszöntöm azt a Bajnokot,akivel tegnap délután fél3-körül száguldoztam a Szentendrei út-Árpádhíd-Róbert Károly körúton!Facca volt köccke! ,
Milyen gumi kéne és milyen célra? Én ugyanis most fogom leszedni az enyémről a pályagumikat, az első tuti jó még, a hátsó is bír még egy keveset...
OK, majd megdumáljuk. Most nincs "kedvem" hozzá, ugyanis elfogyott a lé, de több helyről várok támogatást és majd akkor egyezkedünk. Ja meg gumi is kéne! Sajnos olyan van fent, ami kopik meg olvad. Nem tudom, hogy manapság csak ennyire fogyós gumikat lehet szerezni. Na jó, csak vicc volt.
70 ezer forintért, minden konzollal együtt. Az új ára 129.900 Ft.
Mennyibe számítanád meg nekem?
Megy és bocsi!
Reméllem ma feladod nekem is,már nagyon várom
De van, mondjuk az pont egy limited edition... ExtremeTech Tech3R.
Így néz ki:
Kormánylengéscsillapítód nincs véletlenül?
Nincs mit, örülök hogy sikerült megoldani!
Ha bármilyen gyári vagy extra cucc kellene erre a motorra, szólj nyugodtan - az eladó 99-es R1-esemen 800 ezer forintnyi cucc van, bármelyiket eladom külön is.
Köszi mindenkinek!
A MOTORRAD-ból sikerült szerezni utángyártottat kedvező áron. Igaz fúrni kellett, de megoldottam. Rajta van már a motoron, így már jól néz ki. Holnap gurulás.
Szia Danny!

Azért írtam a bolt elérhetőségét, mert nem tudtam, hogy vagy, de ezek szerint már jobban. Örülök neki.
Szia Csaba! Tudok neked adni jo allapotu gyarit, vagy szinten hasznalt fekete double-bubble ZeroGravity plexit is! Sajna en csak hetfön leszek ujra Magyarorszagon, ugyhogy annal elöbb nem megy!
Köszi, megkérdezem.
Kérdezd meg a www.danger.hu oldalon lévő telefonszámról az ott lévő boltosokat, náluk szokott lenni ez az.
De lehet, csak olyan hülyén néz ki a moci nélküle.
És annélkül nem lehet motorozni ?
Segítsetek!
S.O.S. Keresek 98-as R1-hez bármilyen plexit!
Ki tudja, hogy honnan tudnék szerezni? Új, utángyártott, vagy jó állapotu használt is érdekel.
Jó lenne már holnapra, mert vasárnap mennék motorozni! Tel:0670-772-8532
Előre is köszi!