Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

üdv 98-99 es r1 hez keresek tükrös vagy szivárványos plexit nem tud v ki?
Azt hiszem egyre gondoltunk....én is ezt teszem majd
nagyon feeling, totál szívemből beszélsz, énis ezt szoktam csak én pálinka mellett :)
Köszi jók lettek egy párat előhivatok nagyban bekeretezem és kirakom a garázs falára .és hideg téli estéken forraltbort iszogatva ücsörgök majd a kissámlin és nézem a képeket meg a mocit
Tomiboy!

Megnéztem az oldaladat, de a bukógombákhoz nem találtam árlistát. 2003-as R1-re mennyibe fájna?
Felraktam neked megint...
Köszi jók lettek.....a 4. képet feltöltenéd újjra, mert átformáztam háttérnek és közben véletlenül rámentettem És ezek még a sportec M1 gumikkal voltak. Amikor pereceltél akkor supercorsaval mentem én is és ettől sokkal jobban.....csakhát arról meg nincsenek nagyon jó képek.
Nézem.....
Feltöltve!
küldöm az info@danger.hu-ra
Aham, küldjed!
ftp-re tudsz feltölteni, ha elküldöm a belépési jelszót?
tényleg.......
fuck
Neked nem ment át!
Pohi, Tomcat, elküdtem a képeket!
Én is gyártok ilyesmiket.
szia!

jó korai voltál:) Köszi a segítséget!
Egyébként ajánlani szeretném, hogy te is rakd fel ezt a lejjebb látható gombaegyüttest a gépre
Szerintem bukógombát + az első és hátsó villavédő gombát Danny-éknál meg tudod venni, a középen lévő gombát meg az omegamotornál (www.omegamotor.hu) megcsinálják, itt ajánlották nekem is mikor még érdekelt.
pohi@vipmail.hu 100Mb-ig bírja. A vipmail-on van olyan lehetőség is hogy akár 1 gb-os levelet is tudsz küldeni, ami persze úgy működik, hogy feltöltöd és nekem elküldenek egy linket ahol le tudom tölteni...
Szia Danny .A Tomcat35@t-online.hu szerintem birja fogadni az infót csak ne virust küldj mert igy is mek vatyok fázzva
sziasztok!

nem tudjátok, hol lehet veni ilyen szettet? (itthon)
Pohi, Tomcat adjatok egy olyan email címet (FEJENKÉNT egyet ), ahol tudtok fogadni 4MB-os képeket!
Én tudok, igaz nem eladó, de egy ugyanolyan makulátlan 04-05 ZX-10R-re elcserélhető talán... :)