Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jaés építkezés alatt vagyunk, azé olyan nyomorék az udvar!
Asszony:
Azért 7 év alatt 13.000 km-t belerakni megterhelő lehetett ÉN csóró vagyok, de szezon alatt többet raktam bele
Te csak csedbelegyél... Áruló! Aki a kicsit nem becsüli, azaz R1-et nem érdemli! na jó, elég, mert még leba@sznak minekt, hogy itt "szemetelünk"
Buta kawasakis!
Nagyere!
Csitt, mert Csatt!
Hééé! Ezt én mutattam neked! Te lopós!
Valaki segítsen rajta link
Annak azért örülök, hogy az ilyen "heggesztekénotthonmeréntudomhogykell" emberek nem járnak hozzánk vásárolni.
Bár gondolom ő nem egy olyan RR-t tesz az emelőre mint amilyen a tiéd, tesóm
Ha lenne annyi időm, hogy leméretezzek egyet, meg tudnék hegeszteni, akkor talán nekiállnék, de akkor az még csak egy gagyi, házi tákolmány lesz, akárhogy is festem le.
Meg egyébként is már megvan, azon telel a vas.

Megjegyzem, sokan próbálkoztak már csinálni, akik aztán mégiscsak megvettek egy gyárit.
az a marha aki emelőért 20-30 ezret kiad adjon a faszom ki annyit zártszelvényböl hegesztek oszt kész
Sicc tökmag!
Na látod, ezért nem használok én ilyen idióta szólás-mondásokat... Aki kitalálta, nem tudja, hogy mi a jó... Na jó, tényleg el innen, a 600RR-ben legalább legálisan pofázok...
Ja bocs, tudom, rossz az, aki rosszra gondol. De abban mi a rossz?
Szex? Milyen szex? Ki írt itt arról? Csak te gondoltál rá...
Mivanmáááá? Motor nélkül egyből csak a szex marad témának?
...majd megbeszéljük, de már ne itt, mert kitépik a szívem, hogy miért fosom tele az R1 topikot...
CSavargassam is?
...mondhatnám: örülök, hogy nyomogatod a gombom...
megtisztelve érzem magam... ...meg esetleg érteni fogjuk egymást...
Akkor ezentúl csak neked a "válasz erre" gombodra fogok kattintgatni!
Úgyis van! De mielőtt megtennéd, nem használnád a "válasz erre" c. gombot? Csak mert így sose fogok értesülni róla, ha írtál, illetve nehéz lesz lenyomozni, hogy mire is válaszoltál...
Szia! Sajnos TZR-re nem csinál a Valter Moto lábtartót!
Hiába csapom itt a szelet? Most akkor mesértődök