Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nah vmi ilyesmit szeretnék énis... De miaza danger felírat a fejidomon? Kimertél menni vele így az utcára?
Az enyémen ilyen volt a double boubble plexi. A tiéden is hasonlóan mutatna.
Sziasztok!
Ha szeretitek a sexy motoros csajokat akkor klikk Ide!
(szigorúan 18+ felettieknek )
üdv
Danny! A rendszámtábla tartó állítható? Nincs véletlenül képed róla? Meg a dublabubis plexiről? Előre is köszi! Amúgy boldog(abb) karácsonyt mkibe!
Sziasztok skacok!el is felejtettem mondani-kész lett a masina küldök egy kis ízelítőt-klikk http://www.sportmotor.hu/motor... nézzétek meg-első kisvideóm-szerintem nem lett rossz-mindenkinek napos időőőőőt-sziasztok
Köszi de én is foglalkozok xenonnal! 2004-06ba befér az 100%, de szalonban azt mondták, hogy 07ben annyival kisebb a hely, hogy éppen nem fér be...
kalapaccsal mindig lehet helyet csinalni
amugy meg kellemes ünnepeket es BUEK mindenkinek
Szerintem semmi. 04-06-osba belefér, a 07 ben sincs nagyságrenddel kisebb hely. Tudok ajánlani xenonost is ha kell.
Emberkék! Abból mi igaz, hogy a 2007-es R1-be nem lehet tenni xenont(helyhiány miatt)?
Nah.....ez nem vicces hanem totál komoly........
HY!

Sisak ügyben mi a helyzet a végén kiderül, hogy japánból lehet olasz sisakot rendelni, ami ausztrálián majd brazílián keresztül érkezik meg ....jah és min. 6 db.
? ...hát ez az hogy itthon nincs fehér.....
mármint itthon mezei motoros bótba
ennyiért nálunk is kapsz:)
Hajrá!
Hmmmm... Akkor majd lehet összegyűjtök pár dolgot
Természetesen, utánvéttel, futárszolgálattal az ország bármely pontjára, 1.200 Ft-ért!
Danny! Ha olyan van, postán tudtok küldeni cuccot?
Hát elméletileg fontos.....de nem húzzák neki oda.....az alapjárati hang meg megfelelő szerintem. Az enyém átment Akrapovic-al a Közlekedésfelügyeletnél.....tehát, hajrá. Ha meg valami maszekhoz viszed akkor meg tökmindegy úgyis átmegy.
lenne egy kérdésem....hogy műszakin lényeges hogy milyen nagy hangja van a gépemnek? mert nekem nagy brutál mély remegő hangja van az 1000emnek attol még átmegy a műszakin? irjatok! köszönöm!
A fehér GT-nek 60.000 Ft lenne darabja, a V2-ből pedig a kék-fekete-fehér 52.000 Ft. Ha még decemberben megrendeled, akkor ebből tudunk adni 10%-ot!
Szia Danny, kellene egy kis segítség. Szeretnénk venni:

2 db. Caberg justissimo GT sisakot fehéret, KLIKK

és egy Caberg V2 sisakor fekete-kék-fehér mintával KLIKK

A motoroázis közölte mint magyar képviselet , hogy beszerzik ha 6 db.-ot rendelek...... kötsögök

Keresgettem a net.-en és úgy látom a motrax is forgalmazza itt jöttél a képbe , szóval a kérdés az, hogy szoktatok e ilyen dolgokat rendelni és ha megoldható akkor mennyibe fájna a dolog. A sisakméretek ahogy néztem az árba nem zavarnak bele egyáltalán. Nagy valószínűséggel a motoroázisban fel kell majd próbálni milyen méret kellene........hacsak nincs tele a boltod ilyen sisakkal. Ezért is csörgettelek telefonon, de nem voltál elérhető....gondolom tömted a búrádat . Majd csörgess meg vagy írj, hogy megoldható e, és ha igen mennyi az áruk, mert ha nagyon drágára jön ki akkor más alternatíva után kell néznem.

Szia!
peeeersze. jó lesz a ház nagyon... :o)
Remélem érdemes volt!