Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igaz: egyetértek!
Nálunk sokkal jobb hatszámjegyért felhangosítani a gépet, hiszen a reklámban rengeteg lóerő jön vele (hja, sportlégszűrővel, fékpaddal), sőt, talán a kukin is növeszt... :)
A végeredmény jó nagy kiadás, szomszédok zavarása (persze bizonyos IQ alatt ez nem tűnik fel), túraképesség csökkenése.
Tisztelet a kivételnek: láttam olyan ezrest, ami köridőben, versenyeredményben megindokolta a rálocsolt súlyos összegeket, meg olyat is, amelyik tulaja által vezetve egy avatott kézben (nem az enyém) lévő 400-assal nem venné fel a versenyt.
Persze ez nem csak itt mutatkozik meg: kevés országban divatos ennyi tornyos, csicsás házikó mint felénk.
latom a fele a csapatnak erto a masik meg nem ertö-de hat ez igy van rendjen.amugy a gyari sportdob sem lehet rossz ha versenyeznek vele odaat az usa-ban.csakhogy mi utaljuk a gyarit

ez a regi racefit is olyan mind a suzuki bujosisak-fujj jo szar mondjak 1esek pedig 1 arai rx7es
jo lenne ..............de ez mar masik tema
Sziasztok!

Van 1 eladó Yamaha Speed Box-om.Ha valakit érdekel írjon emilt a :wancsi74@freemail.hu-ra.
Ha vki tud 1 jó állapotú 2005-ös R1-t szóljon!
Sziasztok Yamahasok!
Sziasztok!

Ermax plexi, műanyag idomok, Shark és Hurric kipufogó dobok rendelhetők!
www.motorparts.hu
infoline: 0620/974-5837
2008 Rossi
Amit a képen látol az a "régebbi" growler azaz a mostani elődje... őkse tegnap kezték a kipuff gyártást
Hááát, a kettőt együtt 40-ért odaadom. Az ülésidom egy sérülésmentes kék, gyári R1 matricával.
Kattinnyáámáárá a nevére, oszt nézd meg a képeit.
és mennyiért válnál meg tőle?
Hát végülis a segédvázat kell újat csinálni, meg az idomon lehet h kis átalakítások kellenek...
Kép esetleg van róla?
Azzal meg fogsz szenvedni szerintem! Nekem 98-99-es ülésidomom és hátsó lámpám van, ülés nincs.
Igazából FZR 600R-re szeretném felrakni...
Az nem kifejezés!
No de melyik R1-re?
Ha Te mondod ... A Racefit 3 féle dobot készít (Mega, Slash, Growler), ennyi. A képen látható nagyon messze van ettől.
Smart! Hidd el, ez is Racefit! Attól, hogy nem látod a feliratot és a megszokott tölcsérformát...
Ez a kotla jó messze van a racefittől
Pedig ezen a képen egy elég rettenet randa kipuff van.
Hi!
Te vmit nagyon benéztél mert na a Racefit dobokról volt szó hanem ezekről!
hogy a racefit milyen ?kiralyyyyyyyyyyyy-es nem 1 sufnituning kipuff.
az hogy te nem hallottal rola az a te bajod-majd ha nagyobb leszel-most bunko voltam nem de?
Nekem egyenesben nem megy el az R1! A kanyar az más.
http://www.youtube.com/watch?v...
Sziasztok!
Keresek R1 ülésidomot lámpával és ülésekkel. Olcsón
Előre is kösz!