Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem tudom, mit értesz "adapter" alatt, ha az emelőszemet, akkor az természetesen nincs benne az árban. De átmenetileg megteszi egy megfelelő méretű csavar is, ha erre nem szánsz még 5-10ezret. Mellesleg az emelőszem sokak hátsó villáját mentette már meg eséskor, tehát többnyire megtérülő beruházás.
Egyébként ezen az áron egy, a képen láthatónál némileg egyszerűbb kivitelű (nincs plusz merevítés benne) emelő kapható, a DangerBikes üzletében, a XIII. ker Gyöngyház utcában.

Tesóm! Naná, hogy a 2 Valter emelőn telel szegény, bár szombaton még lehet, hogy elgurulok vele egy mosóig, ha jó idő lesz még annyira.
13900? Hol?
bocs, hogy belepofázok, de adapterrel együtt áll meg annyiban? Mert az úgy korrekt... lehet tudni, hol?
Jól mondja badzoli. 13.900 az emelő/db
Köszi Tesó, Tiéd is Valter emelőn telel?
Hát ezek az emelők drágábbak (race), a street verzió darabja 12-15 körül van. De majd miller, vagy Dani megmondja pontosan.

Tesóm! Szép lett a vasad, örülök, hogy végre elkészült.
Hány éves? A motoremelők mennyibe fájtak? Gondolom 30ból nem áll meg emelőszemmel együtt... Most rendeltem indexes hátsólámpát 25é szal fogy a zsé...
Jól néz ki az extrákkal vagyis kapd beeeee .saj na az én extráim rámentek a lányom mocijának megvételére de legalább örült neki.
Téli kuckós szemem fénye
Most százezerrel dolgozunk és spórolunk hogy nyáron legyen mit eltapsolni .Karácsonyra pályaidomot kérek und megy a sufnituning Na R1 dolgozni
Náron nagyobb a pörgés......most mindenki pihen.....azt csinálja amit nyáron is kellett volna
Jó sok R1-es tag lehet, ha ilyen kihalt a topic... Vagy csak téli álom?
Nem csapom le Misit a kezedről, langyi srác!
Gondolom állandóan vele búgsz a telefonban, azért nem veszed fel amikor hívlak fontos ügyekben!
109000? Vicces, hogy mennyire el tudnak szállni az árakkal....
Bent voltam ma a Harmatinál, mókás volt.
Bejött egy csávó akivel egyszerre vettük át a motorokat februárban. Ő egy R6-ot, én az R1-et.
Éppen hozta be büszkén a vasat 6,000-es szervízre és kérdezősködött h kicsit csúszkál a hátsó lehet h le kell cserélni a gyári gumit már...
Felismert és kérdezte, h cseréltem-e már a gumikat, mert hát ugyanakkor vettük át, gondolta én is csak a nyugdíjastalálkozóra járkálok vele...
Erre mondom neki, h ja volt rá példa, mivel 15,000 van benne, ezalatt volt 4 olajcsere, megevett 5 hátsót, 3 elsőt egy kuplungot (többek szerint ez az én hibám nem a yamaháé - ahogy nézegettem a képeimet elhiszem nekik...) és már totálkáros is lett...
több kérdése nem volt.
Te meg azt érdemled meg, hogy a legjobb barátod a Hoffer Misi legyen...!
Igen.
felismerem.
ez én vagyok.

Voltam.
Szia!
igen, 2 új pár Michelin Pilot Power 2CT garnitúrám van (az elsők már a visszahívás utáni, új modellek):
Első 120/70 ZR17 58W TL
Hátsó 190/50 ZR17 73W TL
Ezek jelenleg a snowfoxnál 50,160 (első) és 70,752 (hátsó) pénzbe kerülnek, amiből Ők adnak 10%-ot. Tehát náluk durván 109,000 pénz a garnitúra. Na ennél én - és más hivatalos forrásnál is - olcsóbban adom ha tényleg érdekel...
Jól szól az mindenen, amin eddig hallottam: R1 (Miller), R1"07 (dannyboy), R6"07 (Nicky), Z1000"07, CBR600RR"07.
Szia Zema!

Olvastam, hogy van pár eladó gumid. Kérdésem az lenne, hogy megvannak-e még, és hogy mennyiért adod őket.

Köszi.
István
Nem véletlenül szeretnék rá ilyet... Amint lesz rá lehetőségem, veszek is, mert másmilyen dob nem nagyon szimpi!
Ahoz képest ahogy kinéz és ahogy szól, gyakorlatilag ingyen van, hidd el nekem!
Ilyen hangot semmilyen sob sem tud előcsalni az ereggyből (sem)!
Ja igen.... Ha gumiproblémátok van, nyugodtan forduljatok hozzám!
Hmmm.... drágábbra gondoltam... Mondjuk így sem olcsó!
A Z750-nél erontottam, mert szép meg jó motor, de nem az én műfajom! Arról nem is beszélve, h 2,9-é sztem nagyon megérte az új R1 0kmrel! Nem gondoltam, h ilyen hamar leváltom a kawát, de a sors közbeszólt!
Ha a 2004-07-es modellekre való dupla dobokra gondolsz, abból a polírozott alu 204.900 Ft, a karbon és a titán pedig 255.900 Ft.
Ezekből az árakból 10% kedvezmény lesz decemberben, de psszzt, ez még titok!
Elég gyors váltás volt a Z750-ről.......ennyire gyenge lenne