Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Annyira vicces nem volt azért szerintem egy két embernek akik kint feküdtek motorral együtt a pálya szélén Sőtt én sem találtam viccesnek azt, hogy befizetem a pénzt és kb. 2 kör után le kell jönnöm a pályáról, mert valaki akinek ömlik az olaj a motorjából a neki szóló integetések és ordibálások ellenére sem áll meg, hanem végiglocsolja olajjal a pályát...... ezután persze vége is volt a napnak fuck
Ja és hajrá Edwards!
Az első kép nagyon profi . Rólam nincs valami? Modjuk pont ilyen jó lenne
Vicces volt a tegnapi ring
Most húzok aludni.....még egy 100 km-t le kellett tekernünk hazáig, sötét plexiben nem is olyan rossz, így nem vakítottak el az autók távolsági fényszórói
no azért
Jah...igen így legalább átvészelem valahogy....
Idelye helyett ideje....bocsi
de azért a motorból fogsz élni nem?(maradsz policebiker?)
Láttalak csak te az A csoportban voltál. Én a B csoportban mentem. A gumim párszor megcsúszott, dehát nem egy pályagumi, meg már elég kopott is, és ugye egyre jubban megyek .

Az exup szelepem nem működött rendesen mostanában állítottam rajta délelőtt és meglepetést okozott.......Pár kigyorsításkor megemelte az elejét, mikor még lapon voltam.....kicsit leizzadtam, de a kormánygátló hál istennek jól végezte a dolgát így csak kicsit csapkodott a kormány aztán gurultunk tovább. Egyszer a mansel kanyarnál kicsit elszúrtam a dolgot és megnéztem a műfű állapotát.....hiába aki nagyon akar az hibázik

Ez volt az utolsó ringem idén, a mocit pedig holnap meghirdetem, mert idelye fészket építeni a galambommal. IGEN HÜLYE VAGYOK TUDOM......majd egyszer ősz hajjal visszatérek és lealázlak titeket

Készítettem videót holnap felhúzom a gépre és majd szúrok be linket, ha valakit érdekelne esetleg.
jó de nem a dobot hanem acsövet mert az kevésbé forró aj majd máskor ma nem megyek jó szorakozást,aztán egymásra,meg motorokra vigyázni a következőre kirobogok
A kameraman mögöttem: Tomcat
Már nagyon várom a filmet...!
úgy néz ki én igen, meg pár cimborám.
Mai napon a nagy vasárnap estire jön ki valaki?
Lehet akkor is volt fent az SV-s srác......majd megkérdem. Őt tutira felismerem a ruházatáról. Nincs rajta térd koptató....stb.
BakondiG,
nem nagyon térek magamhoz a képektől, komolyan mondom hogy tudnál ebből nagyon sok pénzt keresni! GYÖNYÖRŰEK!
Még egyszer köszi az újabb 300 képet!
neeeem,
arra gondoltam, hogy majd alul fogod a két akrát...!
akko essek le?vagy hozol gumipókot és rögzítesz a tankhoz?
ok, ha megyek üléssel megyek...!
de nem engedem hogy átölelj...!
juteszembe ülésed nincs?:D
ok
Persze, bármikor! akkor lemosom addig!
kár akkor majd egy TZRvsR1es képet csinálhatok?
Holnap csak nézőként leszek kint max, jövő szerdán megyek legközelebb.
Z3,
köszi, nekem is tetszik...!
Pohi,
biztos, h nem akkor, hanem 8.-án, mert a 2. motor (SP2) a cimboránk és ő nem volt kint a Honda napon.