Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hülye vagy?
ez nem "motorszerelés"...! ez egy YAMAHA, ezt nem kell szerelni.
Ez csinosítás lesz!
Na ezt majd hétvégén motorszerelés közben megbeszéljük!
helyes!
Elértem célomat! Te tudhatnád a legjobban mennyire nyugis gyerek vagyok, meg soha nem húzom, meg semmi illegális dolog.
Zema basszus, könny szökött a szemembe... de tényleg...
hi balagee!
én nem baszogatlak, hanem mókásnak szántam - ha ez nem jött át akkor sorry.
Egyébként nekem minden rendben van a motorral. Forgalmi, törzskönyv, műszaki, kötelező, casco, jogsim is van, meg minden más papírom is ok. Rendőrnek meg általában megállok, csak max akkor nem, ha tudom, hogy azért állít meg, merrt csináltam vmit és nincs kedvem fizetni... Szóval én nem azért járok rendszám nélkül, mert fasza menő gyerek vagyok, hanem mert eltört a konzolom, elhagytam a rendszámot és amíg a rendőrség nem ad ki egy kurva papírt arról, hogy a rendszámot köröztetik, addig az okmányiroda nem adja ki az új rendszámot, se a forgalmit. 1 hónapig minden másnap eljátszottam, h én nyitottam az okmányirodát, de mivel nem volt eredménye, így leszoktam róla. megadtam a számomat, majd jelentkeznek. Nem ghost rider vagyok, már az új konzol is megvan vagy száz éve. Addíg meg "kénytelen" vagyok így használni, bár keveset motorozom közúton mostanában. Egy szónak is száz a vége én nem biztatok senkit semmi törvénybe ütköző cselekedet végzésére!
Hi emberek látom itt mindenki tök szabályosan közlekedik a műszerrel!

Árnyékvas!

Azért legközelebb ne hagyd magad ilyen gyorsan csőbe húzni, mert ha - amint írtad - éppen az út szélén álltál és telefonáltál, ergo nem közlekedtél a gépezettel nem lett volna jogalap a szabálysértésed megállapítására sem, még akkor sem ha rendszám nem volt a motorodon, sőt teszem azt lehettél volna full pályaidomos géppel is... onnantól kezdve, hogy "csak ott álltál az út szélén" és kvázi nem vettél részt a közúti forgalomban már csak a fantáziádra és a karakánságodra lett volna bízva, hogy éppen mit adsz elő az igazoltatás során.... (direkt nem írok opéldát bár kapásból lehetne sorolni vagy 10-et... )

Szóval csak ügyesen és okosan, további balesetmentes nyarat mindenkinek!
csak a szokásos.. GSX-R - R1 - CBR - ZX...
volt már a superbike magazinba nagy 1000-es összehasonlítás? ha igen mi lett a végeredmény?
hát igen..........
ez a gixer sorsa: nézi az r1 seggét
Hát nagy arcok vagytok :D
aszem többet fogok felnézni ide
Nagyon büdös a tó, mert döglődik a "tartalma" a melegtől, a strandot is bezárták, ha terveztél ott valamit .
Én kaptam ilyen kérdést, hogy nem gondoltam-e , hogy nem állok mert, mert egyre gyakoribb , rendszám nélkül , egykeréken, baromarcok ( nem tőlem származik ) csak úgy továbbmennek .. Mondtam neki, hogy az elmúlt 100 000 km alatt nem fordult elő .. Azt beismertem, hogy mindig gyorsabban megyek a kelleténél, de megállok, ha kell .. Elbeszélgettünk, és simán elengedtek ..
Figyu, ez nem márkafüggő, mert mindegyik nyitott szűrőbetét gyakorlatilag egyforma, de úgy rángat , dadog, durrog 3000-4500 között , mintha nem kapna benyát .. Szerintem nem szűrő ..
Tud valaki ( vagy ajánl ) hozzáértő Power Commander-es szervizt ?
MilleRR ! A TPS szelepet kicserélték a múltkor ingyen , Ők azt mondták, az is okozhatja, de nem ..
Ott a kiherélt dobot is említették, de szerintem az sem, akkor nem ilyen drasztikus szokott lenni, meg kellene mérni ..
Clint Eastwood meg Yoda van am fantaziad a masikat baszogatni hehe :)

Nem erzem ugy hogy jogom lenne biralni, se nem szamonkerni barmit barkit itt a forumon. De az ilyen rendszamnelkuli lazacsavok miatt van az hogy ha megallok a rendornek akkor csodalkozva nezi a nem felhajtott rendszamot, es megjegyzi hogy: "jee maga megallt".

Nekem nincs bajom a rendszam nelkuli motorozasoddal (biztos megvan az oka), csak ne az jojjon at a forumon a nepnek hogy "milyen kurva vagany gyerek ez a Zema, miert ne csinalnam enis hasonloan". Nem jo dolog a rendorok elol menekulni par romma tort emberrol tudok mar emiatt.....
Hali Balagee .A hétvégére szervezek egy orfűi mocis bulit szegedről jövünk kb 8 szekérrel ha vankedvetek ugorjatok be szállást biztositok.vacsi nem lessz csak szürcsi
Szia Baranyas. Én csak BMC sportlégszürcsivel használtam a mocidat és a mostaniban is ez van és sosem tapasztaltam ilyen hibát.Úgyhogy a BMC-t szivesen ajánlom.
De nagy a csipa, hogy jobb lábtartód lett mint a Hagának
Eleve óva intettelek tőle pajti
akár igen - akár nem, nem hiszem, hogy bárkinek elszámolással tartoznék miatta itt a fórumon!
Még akkor se ha te vagy Clint Eastwood klónja és a tövényenkívüli ghost rider-ek megfékezése a legújabb küldetésed.
Miert ha van oka az feljogosit hogy ugy jarj vele honapokig?

gondolom az okát is tudod, vagy te vagy Yoda mester a bölcs tanító aki a messziről jött IDEGEN-ről is mindent tud...!
"én 4 hónapja járok rendszám nélkül...!"

Erre en nem lennek tul buszke.
Kiveszem a K@N-t , amúgy is el akartam adni ..
Zema a fórum Móka-Miki-je
hééééé,
nem kell ám mindent komolyan venni amit ide irogatnak emberek...
én 4 hónapja járok rendszám nélkül...!