Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

coldfire
a shark gyarta gsxrhez is ilyen kipuffogot.azzal többre mesz mind a r6oseval.a gsxr es is 60as mind a r1,a r6os pedig 54mm.szükitövel kell majd szorakoznod
Hello coldfire van egy haverom ő olyan dobot csinál a mocidra amilyet szeretnél, arany keze van nekem is ő szokot akrákat javítani, és olcsó is.Itt a száma ha érdekel 06 20 920 8708
Hi, árban mire gondoltál?
Jöhet mail-ban is: derola kukac freemail pont hu
HY van balos lábtarto konzolom,komplett.
a kep csak infokent szolgal. esetleg meg tudnad mondani melyik tipusu dob az ami nekem jo lenne? es at, hogy hol jutok hozza? elore is koszi
Sziasztok!

2004-es R1-hez keresem a következőket:
- fejidom tartó
- fejidom
- jobb oldali kormánycsutka
- bal oldali lábtartó konzol
Van tippetek, hol lehetne ezekhez emberi áron hozzájutni?
Előre is köszi.
Azt biztos te is látod hogy a képen egy ezres Suzi van
Minden típusra lehet kapni esetleg csináltatni ilyesmi dobot
Hello Mindenkinek!
Van egy 2003-as R1-esem, amit kisse atepitgetek izles szerint. Szuksegem volna egy tanacsra, espedig... a motor teljesitmenyen rontana ha felszerelnek ra pl. egy r6-os kipuffogojat? A kepen lathato stilusu kipuffogo tetszik, de ezek nem 1000-es motorokra vannak.
Udv es elore koszi!
Na igen, elég embertelen néha az a hő amit áraszt.
Nagyobb lett a hangja és a hátsó rugóstagot sem melegíti a katalisator.Le-ben nem tudom hogy volt e növekedés .
Volt a műtétnek érezhető (pozitív) következménye?
HELP!
keresek Dunlop Sportmax D209 GP 190/55 ZR 17-es gumit, 2007-es DOT számút, újat. Mediumsoft (közepes) kivitelben. Sürgős!
NYASGEM, te hisztis kis rib@nc!
Ma délután hozd be a boltba, 5 és 7 között, akkor felteszem. A felhajló fék- és kuplung karodat is.
hát igen. nekem is ilyen van... de sajnos nincs képem róla, mert NINCS fent a gépen... vki nem teszi fel...
lehet h eladó lesz, nem érdekel vkit?
Itt van, bár ez Suzuki. Az ára 15.900 Ft/pár.
Nem, az csak 2000-től van benne az R1-ekben.
Legolcsóbb megoldás ami nekem is van kiflexeled a katalisatort és a helyére beheggesztessz egy sima csövet . Ha nemtudod megcsinálni vidd el egy kipuffjavítóhoz az Y -nt és kb 3000-ftért megcsinálja .Óccó kici kinai trükk
"05 R1-ből érdemes-e kiherélni (=venni egy utángyártott, üres darabot) a katalizátoros "Y" csövet (amire a dobok csatlakoznak), vagy nem ér annyit az egész amibe egy ilyen kerül?
Amennyiben karburátoros, akkor valszeg nem, bár lehet, hogy nem ezen múlik, hanem a műszerfal esetleges digitális/analóg voltán. Egyébként meg -ha működik- számít? :)
Sziasztok!
R1-nél(98)gyújtásráadáskor a fordulatmérőnek körbe kell szaladnia?
danny.
kerestem a veboldaladon az indexeket (elsöket) ami neked is fent van a r1en ,de nem talaltam .belöknel par fotot rola +arat
foto teren johet felnem szerelt valtozat is.köszi
nem akartam barátot írni, mert még félreértik...
Egy "ismerős"?! Na szép...
hi,
örülök h hallok rólad! a holnapi ring az a múltkori törölt napnak a pótlása, egyébként a br oldalán fent van.
Mi holnap f9-kor kezdünk ott és a délelőtti csoportban támadunk. Jó lenne ha jönnél. Ha jössz akkor a box legvégén szoktunk állni, ahol be kell menni a pályára. akár kamera is lehetne nálad... állványom van hozzá!

a mersz az egy zárt társaság, akik a nyíltnapok után szerveznek 2 órás pályázást 6-8-ig, nem 20 perces etapokra bontva, hanem totál 2 óra. elvileg 50 fő jelentkezhet, nekem egy ismerős támogatja a rendezvényt, az ő segítségével iratkoztam fel.
Kukkantsd meg a www.mersz.hu oldalt, bár valós infót inkább a motorosok.hu megfelelő fórumában találsz róla. Sajnos a holnapi nagyon úgy néz ki, hogy betelt, de lesz jövő szerdán is, ha lesz elég jelentkező.