Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hy!
BakondiG ismered a HDRI technikát?
pohi!

Nagyon tetszik az oldalad! Sok hasznos dolgot találtam rajta!

Köszi!
Örülök! Most legalább tudom, hogy érdemes volt megcsinálni ezt a kezdetleges weboldalt
Még megvan a vas Augusztusban menni akarok a ringre egy "utolsó kanyarra"
Kiszaladtam a garázsba és beállítottam mindent!

Köszi mégegyszer Mindenkinek a segítséget!

Magamtól rá sem jöttem volna, hogy óra is van a műszerfalon!
imiPapa, Leslie!

Köszi szépen a segítséget!
A tartalék szintet jelző lámpa 3,4-3,6(?) literre csökkent üzemanyagmennyiség esetén gyullad ki, ez ~20-70 km a használat módjától és körülményeitől függően.

Váltóvillanó:
Ez a 2004-06-é, de talán a tiéden is ez a módja:
gyújtás: OFF-ra
SELECT gomb benyom, nyomva tart, gyújtás ON-ra, a SELECT gomb további 5 mp-n át nyomva tartása mellett. Ezután elvileg /a SELECT felengedése után/ a kijelző fényereje állítható a RESET nyomogatásával, ebből a SELECT megnyomásával lép tovább a villanófényt aktiváló fordulat beállítására (amit szintén a RESET-el lehet meghatározni, SELECT-el pedig tárolni, ami után a villanót deaktiváló fordulatot lehet meghatározni)
g area51!

Köszi a választ! Nem tudom kié volt előtte a motor, kereskedésből vettem.

A váltást jelző fénnyel kapcsolatban tudna valaki segíteni?
Nem még, de nem is nagyon hirdettem eddig...
Sziasztok!
Tudja valaki,hogy a 2004-es R1-en hol található a diagnosztikai csatlakozó?
1 uleses 4sale
dekor nelkül.98-99es
gratula
az 1ik elad a masik veszi ..csak nem pohi gepet vetted meg?
a en volt 99esemmel(avagy sml:)) jo 50 km.holnaptol majd csorog a nyalam a mocik utan,en meg bacom a rezet a 4kereküben.nembaj majd csak hoz valamit az angyalka .

danny-tied elkelt mar?
Szeva Mindenkinek!

Pár napja vettem egy 2003-as R1-et. Nagyon tetszik a motor, nem is értem eddíg miért nem ilyennel motoroztam.

Lenne pár kérdésem.

Ha elkezd világítani az a jelzés, hogy kevés a benzin, akkor normális tempóban ( 150 alatt ), kb. hány km-t lehet menni még a motorral?

A váltást jelző fényt lehet állítani valahogy? Most 9500-nál jelez, de szeretném átállítani 11500-ra.

Előre is köszi a választ!
Ok.Köszi
Üdv.
Lenne egy eladó sport légszűrőbetétem "04-06-os R1-hez ha valakit érdekel. 2 hónapja vettem, kb.4000km mentem vele, full hibátlan állapotban tisztítva olajozva. 13.000Ft
Szigetszentmiklóson vagy akár postán is. Tel.06202004129
gyer fel msnre lécci
Azt nemtom, sorry...
Az az neki!
Nem, repsol-osnak!
Melyiknek? A tricolor F-esnek?
Hello!
A cbr-es fiúnak mi az e-mail címe?
mondom 6230i...!
...és mi a száma?
nokia6230i