Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!Mit szolsz az yzf-r125höz?
Miért lenne az? Az R1 híresen gyenge középen. Azon csak javítani lehet!
Zotyó41,

Neked van igazad! A motor jóval xarabb lett, alig megy, dadog, nem húz, stb....
..és mesélhetnék neked az injektor és a hengerek világáról, mutathatnék görbéket több motorról is, hoyg mi közük van egymáshoz a hengereknek és ugyanolyan befecskendezés mellett miért más és más teljesítményt adnak le a hengerek... de valszeg ezt is optimistának találnád....
Igy nem is fektetnék rá se időt, se energiát, sem pedig internet IP csomag terhelést az amúgy is zsúfolt világhálóra...

neked további jó motorozást és olcsó benzint...:))))
Hello 46,
Hát cser nem nagyon,de mid van?
Politec? Gyors a srác és relatív olcsó
Nem túl optimista mérés ez?
Sziasztok,
pályaidomot keresek RN12 R1-hez. Nem Dúzs Peti félét.
Köszi!
Hello!
Cserében benne vagy?
Hello mindenkinek!
Ha van eladó motoros cucc vagy motor akkor azt itt feladthatjátok hirdetésbe egyszerüen és gyorsan:
Klikk ide!
További jó fórumozást! Üdv.
Hali R1-esek...

Egy 2006-os R1-esen egy 4 térképes power commander beállítás 21LE-t hozott középtartományban....
Ma holnap csinálok egy 2007-es R1-est is... meglátjuk abból mi lesz..))))

Üdv
AGO Motors
MEGVAN A 3 KULCSOM AZ R1 HEZ.MÉg mindig eladó!Ha valakit érdekel.
6000 km....
itt a 08as
üdv! 2000 es évjáratú r1 hez keresek alkatrészeket... ülések! (a hátsó az a középen csúcsos fajta tehát a nem egyenes..) első ülés fejidom első lámpa! ha tudtok segiteni akkor reeeman@freemail.hu-ra irjatok üdv
Hát az enyémre sem jelentkezett még senki, bár elég jutányos áron hirdetem. Majd tavasszal jobban rákattanak szerintem. Ha megvannak a képek akkor várom őket szeretettel
Sajnos még nem.
Szívesen, jövő héten megszerzem a Honda Hungary-től, ha minden jól megy nagyban is őket!
Egyébként szép éles képek, és a pillanatok sem rosszak
Most vettem észre a képeket. Köszi Danny Nagyobba is megvannak? Ha igen akkor elküldhetnéd a pohi@vipmail.hu -ra. Köszönöm mégegyszer.
Dannyboy lattam motoros ujsagba a motorodat hogy elado :) felismertem a macskat a kepen
sikerult mar eladnod?
mert nem tudják mi a jó :P :)