Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Majd megmondom merre leszek és jöhetsz Eü és izzókészlet legyen
Csörgess mán meg ha gyüssz 30-682-16-06
Helló Zema huligán!
Jössz holnap a pancsiringre?
Megvan a műszakim
Jövő héten átveszem a rendszámot
Egész nap a zsarukat fogom keresni az úton :D....
KARI666-nak!
Július 8.-án kérdezted, hogy van-e valakinek felvétele a Mansel-kanyarban történt esésedről. Nekem van egy on-board-videóm, amin egy motoros a Mansel után az aszfalton gurul, a motorja a jobb oldalon a fűben porol. Majd fölrakom a videok közé az on-board felvételekhez.
Jön-e valaki közületek Rijekába, az aug. 1-2-i pályanapokra?
A gyáro plexit leszeded aztán ezt meg a helyére felrakod. Nagyobb az íve középen meg van törve egy ponton így magasabbra tereli a levegőt. Nekem bevált. Ha egyenesen ülök is és nem vagyok behúzódva mögé 160-ig nem érezni semmit aztán lökdösi a sisakot a szél, de ha behúzódasz mögé akkor semmi széllökést nem érzel. Van túra verzió is belőlle, de nem valami szép.....az már túl nagy...
Amerikai plexi, ők találták ki ezt az egész double-bubble dolgot 25 évvel ezelőtt.
Nem csak elirtam.25990ft.
260 ropi?
nem semmi... Danny megkéri az árát rendesen...!
ááá mostmár látom hogy irtad hogy 259900ft.
Danny. Mi ez a zero graviti? és mennyibe kerül.Nálaok van?
Te Pohi....És ez mi? csak a gyári pleszire kell felrakni,vagy mi.Nem nekem kell,csak az egzik haverom akar egy kicsit több szélvédelmet,és mondta hogy nézzek szét hátha találok.
Valaki innen közületek nem járt ma esetleg Kunhegyes térségében 7 óra felé?
feljelentés! legalább is ezt mondta, de én nem írtam alá semmit
Egyébként már régóta próbál szivatni ez a rendőr (kisvárosban lakom), mert még az előző Hondámra is emlékezett... és azt is tudja hogy hol dolgozom

Más: szépek a sötét plexik, nekem is ilyen van.
Hát vihetted volna csak a kerekeket is gumizni

Ha állsz akkor természetesen nem basztathatnak olyan jogszabály miatt ami olyankor van érvényben mikor közlekedsz. Ez így igazságtalan .

Ha viszont abból indulunki ki, hogy előtte láthattak mikor mentél vele az más...és mondjuk csak úgy értek utól mikor megálltál . Egyébként ha csak bírságot kaptál az nagyon jó........ha feljelentés akkor szívás....
Szia!

Ne túraplexit vegyél hanem csak Zero Gravity doubble boubble-t. Én hallgattam Dannyra mikor nem vettem meg a túraplexit és jól jártam szerintem. A teljesen sötét doubble boubble jól is néz ki és elég szélvédelmet is nyújt.

Itt van pár kép arról hogyan néz ki.
En is sirok :) Na peace! :)
húúú Zema, ezt szépen elmondtad...

/Az jutott eszembe hogy még a műszaki vizsgára is el kell vinnem valahogy a gépet
18.900 Ft-ért van Valter Moto, vagy 25.900-ért ZeroGravity!
Nekem van egy 99,999-ért,
de Dannynál lehet h lesz olcsóbb ZeroGravity...!
Ha nem, akkor keress!
2003 as EREGY hez nincs valakinek túrapleszije eladó? vagy hol kapok ujjat jó áron?
Ez volt az első és utosó ,hogy hozzá értem ....
2004-es a moci
Ezért nem kell baszkurálni a gyári beállításokat...
Mikori az R1?
Sziasztok!
Beléptem a diagnosztikába pontosabban a CO-ba. Léptetni szerettem volna csak közben beléptem a c2-be és ott léptetés helyett az értéket állítottam el és nem emlékszen ,hogy mi volt eredetileg. Az nagy gáz ha el van állítva? Honnan tudom meg mi a helyes érték? Légyszi segítsetek!
Köszi
Jár a pont, én kérek elnézést!