Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hi
Jó h mondod h holnap is lesz pályanap, nekem nem is volt benne a programfüzetembe... (ezek szerint biztosan vmi utólagos bővítés eredménye lehet?! mind1.) Szóval beszélek egy haverral és szerintem ha jön akkor meyünk is, de nekem a délelőtti csoport a szimpatikus, ezért ha megyünk is akkor azt célozzuk meg.

Mivel a nyár többi része a részemről kilőve, mert végig külfölfön leszünk (7végén pl.BRNO ) ezért legközelebb csak szeptemebr 06-a, amire viszont tuti megyek.

Más: lehet h hülye vagyok, de erről a MERSZ-ről most hallok először, mi is ez tulképpen?
info@danger.hu
Danny!

Elérhetőséged?
vágom, vele beszéltem!
neked meg jó munkát...!
Dany megy, én dolgozom
Holnap Hring délelőtti csoport és este mersz? vki?
Az említett tiltás kiiktatására kreálták pl. a G-Pack nevű elektronikát. Nyilván létszükséglet, főleg egy mai lomha ezres sportgépre... Itt a link
A kiegészítő tábla az helyes "04-06" a veszélyt jelző táblán nincs rajta a 3 közeg, de ők a kocsiban ülnek biztos.....és nem látszanak
Kicsit hiányos. A kiegészitő táblán szerepelnie kellene még három ácsorgó közegnek is.
Láttátok már a legújjab KRESZ táblát (no comment)
Kb mennyibe fáj? Lámpa és üléskivágás megy?
Érdekes, hogy mindig a szutyukisok próbálják cukrozni a taknyot, nem?!
Tudok szerezni, ha kell majd, csak szólj.
Láttam neked ilyen géped van, mondom hátha tudsz róla infot.
Engem érdekelne, mert gondolkodom egy 07es R1-en(is)
De az milyen fordulatszámnak felel meg 6.-ban, Emberpótlék?
Értsétek már meg a kérdést...
Nem, miért? Kellett volna? Neked kéne?
De ha alapból letilt 299-nél, akkor mi a f@sznak kell megkérdezni?
Na ezt magyarázd meg, okoska!
Danny!

Néztél U.gy. idomot a gépre?
Enyém 281-283 között ugrál óra szerint, amikor leszabályoz 15500-nál. Persze a tempó megközelítőleg sincs ekkora.
Néha ha olyan kedve van akkor 290-nél, de az igen ritka. Állítólag ha az 1-ik szenzornak kissé melege van akkor ereszti 15500 fölé a fordulatot.
Nem ez volt a kérdés.
Hol tilt le hatodikban?
299-nél, nem pedig azon a fordulatszámon, ahol az összes többi fokozatban.
Szívesen.
Akkor a fordulatszám tiltáshatára hol van? 12.500 nál, csak a speed limiter közbelép. Köszönöm.
Csak, hogy értsd, Gergőke!
Hatodikban csak akkor lehetne ugyanott a tiltás, ha nem érné el a motor még a max. fordulatszám előtt a 299-et, mivel ott letilt fordulatszámtól függetlenül.

Géza ZX10-e 296-ot ment 5-ben, ráhúzta a hatodikat, 299 és vége volt a dalnak. 11,800-nál.
A többi sebességfokozatban 13,000-ig engedi.

Az enyém 11,700-on megy 299-et hatodikban, de 12,500 a tiltáshatár.
Dehogynem. Lehetni lehet mindent, csak van amit nem szabad
Nade pohi, aznemlehet... Magyarországon a megengedett maximális sebesség 130 km/h!