Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jah, pénteken 2:16-nál nem volt jobb.
A múlt hét szerdain mért a transzponder 2:14-2:15 közöttieket, de ott tudtam menni 3-4 tiszta kört, sajnos most minden körömben volt aki feltartott. Amúgy 2:14:125 az eddigi (mért) best.
Idén a 2:10 a cél...
Tudom is hol tudnék gyorsulni, csak az agyam mindig mást mond abban a pillanatban.
MGP46!
ez is nagyon jó kép, fejlődsz öregem!
lesz holnap ilyen jó alanyunk vagy nélkülöznünk kell ,mester?
G,
bazzzzz!
Ez nagyon kemény kép, nem hiszem hogy bármelyik fotós jobbakat csinál.
most néztem végig a dvd-t és még mindig keresem az állam, hihetetlen jók a képeid, meg a beállítások is! GRAT & RESPECT!

Persze kell hozzá egy ilyen jó alany...
Az sv-ről sem találtam. :(
Ez a kép 2007.07.08-án készült!
Esetleg utánnanéznél, hogy az Sv-s srácról készült e még kép? Megköszönném.....
Ez a kép 2007.08.22.-én készült a Honda napon akkor voltam kint. Sajnálom, hogy nem készült rólam kép pedig megnéztem volna már kívülről, hogy megyek.....
Hello!Kint volt csak a pályán nem ment!Én már csak a kawásokra értem ki!
Pohi megnéztem nem találtam rólad képet! :(
Ja! Zema mar 2:16 koruli idoket megy!
Hajra!
Hat tenyleg nem csunya!
Allitolag Amerikai...
kegyetlen szép ez az r1
Nincs link. Ezt a Motogp cimboram keszitette! Ot tudod sokkolni, hogy kellenek a kepek!
Hajra!
bammeg de jó lett gratu
Nagyon szepen elkapott pillanat. Gratulalok hozza!
Nem most keszult, hiszen a masodik a cimboram es o nem volt kint tegnap! Vagy csak en nem lattam?
Teged sem lattalak!
Honnét vannak ezek a képek? Az SV1000-en kollégám ül most tanulgat motorozni.....én is ebben a futamban mentem........szóval a linket kérem
Nagyon jó lett ez a kép.
Akire buszkek vagyunk!
Nagyon koszonom a segitsegeteket sracok!
2004-05 R1-hez kellene hátsó tengely, anyával és a bal oldali alu távtartóval! Akinek van szóljon! 30/9988083 köszi
coldfire
a shark gyartja gsxrhez is ilyen kipuffogot.azzal többre mesz mind a r6oseval.
a gsxr is 60as mind a r1,a r6os pedig 54mm.szükitövel kell majd szorakoznod.80-90 alatt nem fogod megkapni
dannyboy
köszi de en erre gondoltam ami neked is van