Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

OK
vettem és elfogadtam!
azért dühös nem vagyok csak balszerencsésnek érzem...
persze legközelebb csak rendszámmal megyek, és másnak is ezt ajánlom!
ez így van..
meg azt hallottam h nagyon sok a közutakon a kétkerekűek között a súlyos baleset.
na ezért mondom, h mindenki egykerekezzen inkább a járdán - az biztonságosabb...
ez tetszik.. elképzeltem a szitut..
az a legveszélyesebb, mert a nap megcsillan a felhajtott rendszámon és pont egy autós szemébe világít majd, aki felhajt a járdára...
Zema, te mindig ilyen jófiú voltál? És mi van azzal a rengeteg felhajtott rendszámmal? Az is mind veszélyes?
Ugye, mondom hogy az vagy...
na most mé?
A kresz előírja a forgalomban részt vevő járművek részére a rendszámtábla jól látható helyen való használatát. Enélkül a jármű nem vehet részt a forgalomban. Az ilyen beírásokkal arra ösztönzik a fiatalokat, hogy illegálisan használják motorkerékpárjukat a közúti forgalomban, ami amellett hogy illegális, nagyon veszélyes is. Sajnos én nem tudok azonosulni az ilyen hozzáállással és megvetendő magatartással, hiszen ezzel a forgalomban részt vevő többi társunkat sokkoljuk és csak ellenségeket szerzünk magunknak!
Erre csak annyit lehet mondani: te kötsög.
illegális és elítélendő rendszám nélkül menni!
Meg veszélyes is.
Ha nincs sem rendszámod, sem ideiglenes rendszámod-útvonalengedéllyel, akkor max trailerrel vihetted volna a motort (vagy még azzal sem). Ez benne volt a pakliban, ahogy leírtad. Ne légy dühös. A helyedben én is lábon mentem volna a vassal.
Elkaptak a zsaruk :( :)
persze nem forgalomban, hanem az út szélén álltam és telefonáltam... nem volt rendszámom, mert a jövő héten lesz csak meg a műszaki vizsgával együtt...
épp a vizsga miatt voltam úton, mert új gumikat rakattam fel h átmenjen...
na mindegy...
talán megérdemeltem, de nem érzem magam bűnözőnek, sem törvényszegőnek, sem veszélyes vezetőnek...
Ilyen az élet törvénye, és ez is egy igazság és igazságosság, a szabályokat be kell tartani! DE mikor létrehozták e szabályokat, akkor emberek alkották, gyarló emberek; és a rám vonatkozó ítéletre már a törvény megszületésekor sem bólintottam, mert ott sem lehettem, csupán elszenvedem...

Az igaz hogy mielőtt bűntettek, ismertem a szabályt, és tudtam hogy benne van; szabálysértést követek el... ennyi
De a mai közlekedés azt hiteti el az emberrel, hogy ne vedd komolyan a szabályt, mert pl. olyan táblák vannak az úton, hogy ha betartaná bárki is, akkor azt mondom: jobb és gyorsabb jármű nélkül!
10 éve van jogsim, naponta vezetek, sosem volt balestem, bejártam az egész országot, még veszélyhelyzetem sem volt,
egy hónapja járom az okmányirodát, egy hónapja bejelentkeztem műszaki vizsgára, megkezdtem a nemzetközi és hazai eredet vizsgálatot, és mind ezekre fizetem a súlyos tízezreket és befizetem a százezer feletti regisztrációs adót, és csak várom és várom az időpontokat, és azt hogy végre mehessek a rendszámomért, és amikor elviszem a gépet a műszaki vizsgához szükséges gumicserére, akkor megvágnak, mint egy bűnözőt...

///bocs a monológért
talán vannak olyan fordulatszámok, amit nem szeretnek a motorok.
ilyenkor kell váltani. az is igaz hogy egy R1nek mindenhol szépen kell működnie, szóval a beszabályzásra gyanakszom, de hülyeséget nem akarok mondani.
Nézd meg először a légszűrőt, és próbálj ki új benzint!
"04-es R1 3-4500 közötti fordulatnál ( ha folyamatosan ott próbálom tartani menet közben ) rángat, fordulatvisszaesésnél , motorféknél ( ha eléri azt ) dadog, durrog .. Tapasztalt ilyet már valaki ? Még valami : ha elindulok ha hidegen, ha melegen , pár percig nem csinálja ..
Ha valakinek van 5lete , írjon lécci ide : baranyas@interware.hu
Kösz ...
AZ új R1-el valami ECU probléma van.... Lessétek meg! (bár tuti tudtok róla...)
http://mt01.hu/index.php?page=...
edwards 2007 laguna seca+bros es mccoyek R1ük
Nem rég hoztam be egy r1-et olaszból, esetleg érdekel valakit?Iá.:685000-. esetleg csere.Papirozható.sipflori@citromail.hu
jol nez ki-jo iranyba szepül
láttam a MotorInfoba, hogy árulod a yamahát :) egyből felismertem a macskáról
Véd és szép
mit keres rajta ez a sok matrica?
Itt a fém fékcsövek még nincsenek fent, ezek a legfrissebbek:
kereskedö kötelezi öket az ingyenes cserere=kereskedöt kötelezik az ingyenes cserere


igy mar jobb

danny
aktualis keped nincsa aTBRes galferesröl
FONTOS!
a michelinesek viszahivjak a 120/70 zr17es "made in france" elsökereket.Pilot power es a 2CT-re is vonatkozik.
nemet PS oldalnyi hirdetesben tette közze.kereskedö kötelezi öket az ingyenes cserere
meg nem tudom mit de valamit tuti.06 vagy 07est.majd a szerencse eldönti.mar 1 hete csak a sodrofat gyurom

mert mind utolag kiderült unokatesom ferje szabi tesoja