Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"ddt500:
Jobban örültün volna ha rögtön lököd az adatokat. 6-ban megkorra fordulaton tilt le meg ilyenek."

dannyboy:
"hatodikban pont ugyanott van a tiltás mint ötödikben, negyedikben, harmadikban..."

"ddt500:
Ja, Azt hittem letilt 299-nél. Persze Te ezt a sebességet meg sem mered közelíteni. Vagy csak a zongora nem alkalmas rá!"

Csak hogy értst Tibike! A kérdésed a fordulatszámra vonatkozott. Arra kaptál választ, és csak halkan jegyzem meg, a 299, az nem a fordulatszám tiltáshatára a Yamahánál
Vazzze megint elfelejtettem, pedig 3x is gondoltam rá ma csak sok volt a rohanás ide-oda. Szombaton csörgess meg 21.-kor akkor melózok....bent van a szekrényemben felírva egy lapra. Asszem Bp.XVI.ker. Csóka (vagy valami ilyesmi) u. 13.
Haver letesztelte 299-et megy 5.-ben max. és még ott a 6. sebesség
Ez csak természetes. És mivel ugye V8-as ezért plussz 12 paci.
Persze hengerenként 1,5 ugye?
Ohh köszönöm! A Te szádból a dícséret különösen sokat jelent nekem. . Na jól van. Megyek rakatok új gyertyát a mociba. Plussz 1,5 Le.
Hűűű, itt valaki nagyon expert fokozatban nyomja megint a motorozást...
Ja, Azt hittem letilt 299-nél. Persze Te ezt a sebességet meg sem mered közelíteni. Vagy csak a zongora nem alkalmas rá!
Te antimotoros, hatodikban pont ugyanott van a tiltás mint ötödikben, negyedikben, harmadikban...
Jobban örültün volna ha rögtön lököd az adatokat. 6-ban megkorra fordulaton tilt le meg ilyenek.
Divatmotoros.
annak nem kell hinni... majd kipróbálom.
youtube.com
Ezt ti honnan is tudjátok egyébként?
Szériában nem, de a 2000-es Thundercatom leforogja a 6-at. . . .
Le tud. Csak kell hozzá kicsivel nagyobb lánckerék hátra, vagy kisebb előre. Vagy mindkettő.
Urak!
A 07es R1 le tud forogni 6.-ban?
Nem . Már másnap megvolt csak elfelejtettem elküldeni. Reggel elküldöm......
Sziasztok!

Szereintetek volna valaki széles e hazában aki megvenné 1,1ér az r1-emet ami 2001-es évjáratú?
Hy pohi.
Nem felejtetted el amit megbeszéltünk?
Én az O-gyűrűset venném, mert tartósabb. Bár mivel több mint a duplája, anyagilag lehet hogy kifizetődőbb a normált venni...
Akkor ugyan annyi mint a D.I.D!
Melyiket érdemes az o gyűrűset vagy a simát?
Néztem verseny krossz láncot is az jó lenne-e mert méretbe jó de mi külömbség lehet?
Az O-gyűrűs 19.900 Ft, a sima hagyományos pedig 6.900 Ft!
Hello!
A TZR-re 428/136!
Mennyibe kerülne?
Űűűűűű ez pech .....2 éve én végigpengettem az M5-ön 200-as végsebességgel a 97-es vén öreg Vectránkkal.......nem is gondoltam a matricára......nem jött azóta sem csomag. Most ha minden igaz 6 hónapjuk van kiküldeni. Ha később jön akkor te nyertél.....ha jól tudom, de azért nézz utána
Mekkora kell a TZR-re és milyen hosszú?