Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello myilen géped van?(fényképező)
jah és 6.-án várlak a nagylátószögű kamerával, egy notebookkal és egy üres dvd-vel, hogy a rólam készült filmet minnyá át is tölthessük...!
hát nincs mit.
Persze h nem gagyik, hiszen csoda géppel csinálták, egyenesen amerikából hozták...Nyújorkból asszem. Sőt azt hallottam, hogy a hubble űrteleszkópban is ilyen gép van, szóval akár onnan is lehetne fotózni a ringet.
Zema!

Átjöttek a képek, mégegyszer nagyon köszönöm, persze a készítőjének szintén!

Ui.: nem is annyira gagyik ezek a 320x240-es képek...
Egy mar megvan!
De nagy látószögű! ... még ha le is maradnál - ami persze kizárólag valami megmagyarázhatatlan oknál fogva következhetne csak be - akkor is látni fog, tehát pánikra semmi ok!
És nem, nem olyan jók a 320x240-es képek...
hátrafelé néző objektív, mi...? Sztem jók a 320x240-es képek is, nem?
BakondiG mért telefonnal, de most nem emlékszem pontosan mennyi volt. 2:21, vagy 2:25. vmi ilyesmi.
Legközelebb bérelek transzpondert.
JA, még csak annyi, hogy köridőt véletlenül nem mértetek? Tényleg csak kíváncsiság miatt kérdezem.
Örök hála, nagyon köszönöm!
Rendben akkor majd hátrafelénéző objektívet használok, csak bírjad 5 körig...

Éljenek a Császárok!
ok.
holnap küldöm. De legközelebb kameráznod kell vagy 5 körön keresztül!
Figyu, ha már ennyit próbálkoztál, az már nagy kérés lenne, ha egyesével (max. kettőnként) küldenéd tovább a mélre? És akkor legyen mondjuk ezeröcsi...
jah és akkor csak egy ezres egy kép, mert a teljes felbontású két ezer....!
Hali, na végre egy normális megszólítás...!
a szándék megvolt, 1 órán keresztül próbáltam elküldeni a képeket, de nem mentek át. Aztán próbáltam két részletben, de az se, mert még az is 20 mega volt. Aztán feladtam...
Egyenként meg nincs erőm...!
Max butítva felrakom ide! na?
Lepence Császárai! (gyk. Zema és BakondiG)

Már lyuk van oldalamon, annyira kíváncsi vagyok a képekre, légyszi küldjétek már el a ringes fotókat.
Kerül amibe kerül, tudom nem lesz olcsó... Fránya amerikaiak...
bakker, azt álmodtam hogy volt egy 2004es kék R1esem :)))
nem titkoltan az egyik kedvenc mocim... remélem 1szer megvalósul! :)
Hálás köszönet!
Termeszetesen neked adok kedvezmenyt!
Prosti...
Nagyon szép, amerikai barátomtól!
sracok
csak emlekeztetöül-jön juli 7-8 ,es a Salzburgring-aki akar tegye magat szabadda.minden ugy lessz ahogy az uton megbeszeljük.semmi nincs tulbonyolitva.fürdes strandon pl,alvas puffban vagy a kempinskiben de tuti IDM
ZEMA!

Sajnos nem jöttek át a képek -lehet h mégsem tud egyszerre átjönni annyi kép?!- ettől függetlenül azért nagyon szeretném ha valahogy megoldanánk, mert a nyomda meg az újságírók már türelmetlenül várják...
JA igen Zema!
Egyébként mértetek köridőket ?
Csak úgy viszonyításképpen kérdezném, mert tök egyedül voltam kint és persze köridőmérőm meg nincsen.

Egyébként nekem sima PilotPower van fent (nem 2CT) de teljesen elégedett voltam vele, egyelőre azt gondolom jobb mint én Ettől függetlenül én is lehettem volna sokkal jobb is, mert reggel épphogy eldöntöttem, hogy menni kéne - a borús idő miatt hezitáltam - aztán az uccsó pillanatban motorra fel, autópályán végig ... hát izé, szóval elég gyorsan... -mert az elvileg több mint féltank rettentő gyorsan eltűnt- aztán szinte pihenés nélkül fel az első etapra... végülis jó buli volt. Nagyon Jó!
Hi BakondiG!

Igen, a képen éppen én vagyok! Bár azt hittem a "kondenzcsíktól" kevésbé leszek kivehető....
Király minőségben sikerültek a képeid, Istenek vagytok!

Zema!
Szerintem át kellen menni a képeknek a címemre, ha átkülditek, mert a freemail mostanában beújított és nagyobb lett a tárhely...

Nagyok vagytok, most már mindenképpen szerzek kamerát valahonnan, hogy törleszteni tudjak