Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Termeszetesen nem tul sok penzert vallalom nyiltnapokon konkret kepek kesziteset is!
Azt hiszem ez mint ha az lenne...
R1der!
Emlékszem rád, az utolsó 20 percben az elején 5-6 körön keresztül jöttél mögöttem. De aztán már nem láttalak. Nem használom a tükröt, de párszor visszanézek egy körben és láttalak. A célegyenes beli elnyúlásról az Akrapovic Titan Evo2 rendszer, a power commander és a K&N tehet...na meg a csoda R1. Im lovin it... (a pilóta fantasztikus tudásáról ne is beszéljünk... ) Amúgy a pályázást én is mostanában kezdtem, de a hatás ugyanaz, mint nálad, nagyon bejön. 28.-a a következő, arra nem tudok menni, de júli 6.-án megyek, már a Power Race Mediumsoft pályagumikkal. Azzal jobbat fogok menni, mert a Pilot Power 2CT kezdett kicsit melegedni a végére és tolta az erigy a seggét, nem vészesen, de éreztem, h nyúlik a gumi. Ha tudsz gyere és hozz kamerát...! Elvileg úgy volt h nekem is lesz fent, de reggel a kamera bemondta az unalmast.
A szlovák GSR-re nagyon kivoltam, meg a fazer-es kretén haverjára is. Iszonyat csigatempóval mentek az ideális íveken, szinte 100 km/h sebességkülönbséggel, álló - semennyire sem döntött - motorral. Hihetetlen helyeken kezdtek fékezni, kiszámíthatatlanul mentek és kacsáztak, meg bizonytalankodtak végig. Az egyik szünetben megkerestük őket, de sajnos nem álltak a motoroknál... Már mindenki ideges volt rájuk. Az ilyeneknek nem itt kellene megtanulni motorozni, mert balesetveszélyesek másokra.
De kár, hogy nem volt kamera rajtad! Én is nagyon élveztem, csak már fáradt voltam a végére. A legjobbat a 2. és 3. menetben mentem, a 4-ben már nem akartam forszírozni.
Nah, 12 képet találtam rólad. 1 kép 4 mega, és elég zorall minőségű és felbontású mind. (thanx BakondiG! ) Elküldöm szívesen. (vedd előlegként a legközelebbi kamerázásért...! )
Átmegy egyben a mailcímedre?
Üdv Mindenkinek!

Már nagyon rég nem szóltam hozzá a topikhoz, ettől függetlenül azért olvasgattam lelkesen, amikor időm engedte

Zema!
HA minden igaz, akkor délelőtti csoportban együtt motoroztunk, sőt az uccsó 20 perces etapban szinte végig úgy motoroztunk, hogy mögötted voltam. A célegyenesben valahogyan mindig piszkosul elnyúltál és mindig csak a kör végére sikerült téged behozni, amikor újra a célegyenes szólt közbe. Ment ez mindaddig, amíg egy lassab járgányt szerencsésebben sikerült beelőznöd - asszem egy GSR volt - és nekem csak később sikerült legyűrnöm a vége kanyarkombinációban, így ennyiben maradt a "küzdelmünk"... Nagyon klassz volt, kár h nem volt fent kamerám, mert szép anyagot tolhatnék át neked róla, megnézhetnéd magad körökön keresztül benne

Viszont éppen ezért is írnék Neked, hogy nincs-e véletlenül képed, amin én is rajta volnék... Ha esetleg lenne, akkor nagyon megköszönném, ha átküldenéd a címemre. ("fortisziksz@freemail.hu")
Ja, és egy 2002-es csupakék R1 - kék-fehér bőrruha - AGV MotoGp Rossi replika bukó sötét plekóval, amit keresned kellene, ha megteszed. Köszönet érte így "még" ismeretlenül is.

Egyébként ez volt az első pályanapon, még sohasem voltam, nagyon tetszett, csak sajnos egy baj van vele, már most érzem, hogy függőséget idéz elő és a zsetont számolgatom...
jah és NAGYON KÖSZÖNÖM a csoda képeket BakondiG barátomnak!
Nah, üdv mindenkinek!
Volt ma Ring, készült egy kevés kép (kb. 1000 db... ), felrakok párat hátha érdekel vkit...!
Te Pohi.
Van azon csak még a képen nem volt feltéve.
És miért nincs rajta a 2 visszapillantó tükör
Órákat vártak a mecsekben a tvsek,hogy le tudnak forgatni pár kanyarvadászt,de csak túrások jöttek 8-as 10-es csapatban,erre a riporternő kiokumulálta,hogy vagy eredményes volt a video közzététele,vagy megneszelték,hogy a helyszínen forgatnak. Vicces volt.
Na ereggyé a cuccoké hazafela főnök
Nem láttam tévét hetek óta.
Szánalmas. Ennél már csak az a szánalmasabb, ha valakit tényleg ez a vidó rettent el a motorozástól!
nem láttad a naplót vasárnap? ott is ez volt a végszó.
aha.
De azért, hogy elrettentsék a többi motorost?
köszi, igazatok van. igy utólag olvasva tök egyértelmű amit mondtok, szal bocs a hülyeségért
Másnap a híradóban harsogták,h a police adta ki a felvételeket.
Hát baromira elrettent, mit mondjak...
Idióták. Komolyan ezt mondták?!
Anno arról volt szó,h a rendőrség adta ki,hogy elrettentse a többi motorost az efféle magatartástól.
személyiségi jogokat szerintem a szó szoros értelmében nem sért,mert csak egy műszerfalat látsz,azt nem,h ki vezetui a motort ill.a rendszámot sem látod vagy bármi más azonosító jelet.
Szerintem.
miért ne lenne joga megnézni?
Mivel egy balesetet rögzített a felvétel, amin gondatlanságból elkövetett emberölés van, persze, hogy megnézheti. Minden ilyen anyagot megnézhet, lefoglalhat, ami elősegíti és vagy tartalmazza a baleset/bűncselekmény rekonstrukcióját és bizonyítékként szolgálhat.
A mediának is odaadhatja - mennyi rendőrségi és egyéb felvételt (pl. biztonsági kamerák, stb...) látsz a tvben - de a média a legtöbb esetben máshonnan is megszerzi a felvételeket.
Sziasztok!

Azért írok ide mert, sokan járnak ebbe a topikba...
Reggel (biztos más is) hallgattam a Sláger Rádiót. Ismét szóba került a mecseki baleset. A lényeg az, hogy a motoros társunk kamerázott, balesetet okozott.. de a rendőrnek van joga megnézni a szallagot? rossz a kérdésem.. nyilván megnézheti, mert bizonyíték meg mi egymás.. de a médiának oda adhatja, vagy azért az már személyi jogokat vagy akármit sérthet?
Szerintetek?
Nézd meg a neten, ne fárassz senkit a hülye kérdéseiddel!
Már, hogy ne lenne? Mint egy GSX-R 600-as!
Már hogyan lenne?
Helló! Hány lovas egy ilyen motor? Van olyan erős mint egy gsx-r?