Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

fedettpályás ki néz magasabbra verseny, meg hangya és rövidebb nyakú zsiráf kereső verseny.

csütörtöki program szerinti pályanap.
Én a délelőtti csoporttal megyek, 4*20 perc.
Nemtom, mi lesz ott?
Danny,
szombaton ring?
állj neki a fényképező tanulmányozásának, mert szombaton amerikai képek kellenek!
Hat igen. Amerika...
Szegeny Toki.
Gyogyulast neki!
Mondjuk ezek mindent elmondanak róla...!
De szerencs, hogy így megúszta. Még jó hogy mi nem kerekezünk, sztopizunk. Mert hát az veszélyes, mint ahogy a példa is mutatja. Bár amerikában biztos nem így történt volna.
Nemtom pontosan mi volt a bicajossal, mert a csattanásra figyeltem fel. A lényeg hogy ő is odajött hogy mivan a Tökivel meg a motorral, úgyhogy béke volt és szeretet...
hát ez szép.
mondjuk ha egy bringás miatt kell eldobnom az r1-et aki a piroson még át akar érni, annak az arcát kidekorálom a protektoros kesztyűvel az 100%.
Hát tökifájter szarul járt bameg... Pedig ő az aki végigmegy szentendréig keréken. De ő mindig közönség előtt esik, tavaly sztopiból az oktogonon esett, úgy hogy átdobta a motor. Pont BakondiG ment utána.
Bár nem láttam teljesen a balhét, pedig kb. 200 méterrel történt előttem, ha jól tudom ez volt:
Raktár utcai lámpától indulás, egykerék... aztán a következő lámpánál, ahol csak gyalogátkelő van, asszem a 17-18 éves biciklis srác át akart még menni keresztben a gyalogátkelő pirosán (de ez nem biztos).
Erre a Töki próbált korrigálni, a moci beimbolygott, Ő meg leugrott hátrafelé, aztán padló... a motor ment/csúszott vagy 200 méter még, aztán mivel kifelé csúszott a belső sávból, nekicsúszott a (kb. 20 centis) járdaszegélynek, és felpattant a járdára.
Persze azonnal megálltunk, én meg egy FZ6-os faszi jött még arra a 12 körüli fiával a hátsó ülésen.
A Tökinek a jobb könyöke gyönyörű, egy szál pólóban volt...
A motor egész jól megúszta, fe ahogy felpattant a járdaszegélyen, mindkét felni felhajlott, plussz még némi sallang, meg egy kis olaj is folyt.
Bringás srácnak kutya baja, csak megijedt.
Szóval mindenki qrva nagy szerencsével megúszta a dolgot, de azért tanulságos a dolog.
Kétszer is nézzél körbe, ha legközelebb egykerekezel...
Aztapicsa nem mondod!
Pedig Töki nagy kerék és sztopi művész!
Mi volt? Kijött elé a bringás? Lett vmi baja Tökinek? Motor ko?
Jaja, ő az!
Tegnap szedtük össze a motorját a Bogdáni útnál a Szentendrein, egykerékről eldobta a bringát egy biciklis miatt...
Qrva nagy mák volt hogy senkinek nem lett komoly baja, ha elcsapja a biciklis srácot...
persze.
Töki az. A rendszám pedig német.
íme:
http://www.iwiw.hu/pages/user/...
Zema, ismered azt a K5 fekete-szürke ezres gixxeres srácot, aki nagy egykerékbajnok és lángszóró van a (gyári) kipuja alatt? Elég érdekes méretű a rendszáma is, és 5 betű, 1 szám...?
Nah, a Michelin story begyűrűzött...

Ott hagytam abba, hogy tegnap este írtam a snowfox-nak és a magyar michelin importőrnek.
A snowfox-tól reggel 9-kor már hívtak, hogy ez mi a pöcs, meg honnan veszem, mikor ők nem tudnak semmit. Átküldtem nekik egy pár linket. Aztán délután hívott megint a srác, hogy beszélt a Michelinnel és sajnos igaz a hír. A 120/70ZR17-es Pilot Power és Pilot Power 2CT-ket visszahívják ha made in france a gyártás helye és alább található DOT számmal rendelkeznek. DOT 6UCW 980T vagy DOT 6UCW 979T
Ez azért is mókás, mert minden magyarországon eladott gumi ilyen. Az új szállítmány július közepére érkezik meg, akkor a vásárlást igazoló számla ellenében kicserélik az elsőket. Tehát a már használt gumi helyett kapsz egy újat. Az ok, hogy az egyesült államokban 3 guminál tapasztalták, hogy tartós 275 km/h felett lnyomáscsökkenés miatt evált a gumi futófelületéről egy kb. 2 centis rész. A magyarországi importőr és a snowfox - állítása szerint - nem találkozott a problémával, nem volt vásárlói panasz egy PP-re vagy PP2CT-re sem. Mellesleg tartósan 275 felett haladtam hétvégén és nem történt semmi, elégedett vagyok a gumikkal. Amúgy a srác korrekt volt, telefonszámot adott és garantálta, hogy ha reggel odaszólok akkor délután már elvihetem az új gumit. (Persze ha megjön a magyarországi szállítmány) Szóval ez van, akinek ilyen gumi van, az bányássza elő a számlát és keresse fel a dealert.
ja, várjuk ki a végét.
Sokan mennek 2CT-vel és nem ismerek senkit akinek bármi baja lett volna vele, csak hát ez ugye úgy megy, hogy ha egy széria x darabján - ami akár lehet 1 vagy 2 gumi is - a tesztek azt bizonyítják h valamilyen terhelés mellett gáz lehet vele, akkor visszahívják az egészet. Lehet h utcán soha nem jön elő a gond, csak mesterségesen előállított körülmények és terhelés mellett, de mivel a biztonság az első visszahívnak xxxezer gumit. Ez így van rendjén. És mivel az USA/Canada minőségbiztosítási előírásai mások, mint az európai országokénak ezért nem látható nálunk még valszeg a visszahívás. Mivel az európai központok is elvégzik a teszteket, aztán majd kiderül, hogy itt is bukik a 2CT, vagy sem.
De még mindig úgy vagyok vele, hogy a 130 ropis garnitúrám még így 100,000szer biztonságosabb, mint azok a gumik amiket használtan, bizonytalan előélettel vesznek meg. Ha meg kijön a visszhívás, lerakom nekik a két elsőt és várom a 2 újat. Bár már megvettem a Power Race MediumSoft-okat, most az fog felkerülni, a 2CT-k majd a hűvösebb időben.
áj-áj hát reménykedjünk benne hogy nálunk nem a szokásos modon fognak menni ezek a cserék...
hát nem.
és külön jó hír, hogy egy garnitúra van a motoron, egy új garnitúra meg a garázsban.
130,000ft 2db gumi?hát nem ólcsó
http://www.newswire.ca/en/rele...

http://www.cbc.ca/consum
er/sto...


Úgy látszik igaz a visszahívás, egyelőre csak az USA-ban és Canadában, de az egyik cikk azt írja, hogy a visszahívás "az útján van" a többi országban és régióban is. A fenti országokban ingyenesen cserélik újra. Na kiváncsi leszek nálunk mi lesz. Okként a nyomásvesztést és a futófelület szakadását hozzák fel. fasza. 130 volt a pár.
Mindenesetre írtam egy mailt a michelin-nek.
már írtam a búúúzás gyereknek a búúúza topikba, de szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban, mert sehol nincs róla semmi.
látod látod, nem venném a lelkemre ha valami hiba miatt eldurrana alattad a szerpentinen jobb félni mint megijedni .
jah, 2ct van nekem is.
gondoltam beírom, még nem láttalak a busásoknál és neked is ilyesmi gummád van
hahaha...látom vigyorexet szedtél ma...!
ott van a végén:D (busatopicból)