Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csalóóó.Igy könnyű holnap jó köridőket menni hogy ma este bekajálsz bablevesből .Kérnifogom a doppingvizsgálatot. Diszkvalifing
este bableves?
Pontosan! Egy az erteke!
Mikor leszel kint holnap mert akkor léfürgyök legalább 2x hogy jól mutassak a fotón.
Ha valaki ennyi pirosat rak magára vigyázzon mert még összekeverik a piroslámpás negyeddel.tényleg ennyi piros az már nem minősűl üzletszerű kéjelgésnek?
ohhh, ne is mondd!
csak nem pont ugyanannyiba kerül, mint a fox térdvédő...?
Raadasnak a kereslet hatarozza meg az arat! Nekem van fekete, de sajnos nem tul olcso!
Őt ismerem......add meg a telefonszámodat majd rádcsörög holnap
Pohi UHS-762.a 600 RR
Várom a láncot, remélem ma ideér.....
Nem érted az üzletpolitikáját Danny-nak. Elmondom a lényeget. Megveszed a piros térdkoptatót, mert sajna csak épp ez van és hát neked sürgősen kell . Mivel nem megy a gépedhez, ezért vásárolsz tőllük piros fém fékcsöveket is, piros plexit, piros, kormánygátlót, piros matricákat, piros puma csizmát, piros bukógombát......stb. Érted már a lényeget?
... meg a hülye ízlésedhez!
a sárga motorhoz és a fekete ruhához?
Szerintem a piros egy jó szín olyan "racing-es"
jah....
... namost a hülye színűeket tartjuk a hülyék kedvéért... próbáld összerakni ezeket az infokat, és vondd le a következtetést!
Es raadasnak egyenruhaban motorozik!
Az ordog paripajan!
Ejha, ezekszerint akkor már több ördögünk is van?
Pohi maga az ördög...
Vagy raallitottak a Hubble urteleszkop masodik kiadasat a sportmotor RAC -ban mukodo szervereire?
Miert? Itt van Pohi?
ne írj ilyen szavakat mint heroin, mert figyelnek!
nem mert pl. fekete nincs, csak hülye színűek!
... de úgyis fogalmazhatnánk, hogy vannak olyan hülyék ezek a srácok, hogy a heroin árú fék- és kuplungkarokat félretették nekem két emberöltő óta, mialatt nagyjából tizenhatan szerették volna megvenni ezt az utolsó párat...
Van, sok.