Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

így van!
pl. ma láttam egy huligánt és EGYKERÉKEN ment! Pedig az nagyon veszélyes.
Rohadt motoros huligánok, mindig csak a baj van velük...
eléggé nem tartotta be a követési távolságot a két ghósztrájder az eregyeseken!
na ez azért odabasz!
Csak nem ámerikai?!
Ezt láttuk a visszapillantóból :
az biztos szép...

most egy elég "gyenge" Sidi Vertigo Corsa Air csimmám van, vmi gagyi lehet, mert a noname Colin Edwards és még egy páran mennek benne...
Egy kék 2007-es R1, 50 kilométerrel...
Nem emlékszem milyen csizmád van perpill, de úgy látom jövőre cserélned kell Pumára vazze... most kaptam meg a 2008-as palettát, lesz sárga-fekete versenycsizma!


mi volt a másik motor?
Hülye szipus.
persze, mert amerikaiak.
Köszi szépen!
Most járok 1700 km-nél. Külföldön sem láttak sokat még a jelek szerint, mert minden hol nagyon megbámulták az utánfutókon, útban Olaszország felé... Szlovéniában pl. bejött mellénk egy motoros rendőr menet közben, és mutogatta hogy qrva jók a gépek.
Hú de szép az új R1-ed!
Mennyit tetél már bele
Még utcán nem is láttam eggyet se


6-7 körül ott vagyok!
KAF!
Nézd szerintem vegyél fel gatyát, ne motorozz anélkül...!
De kezdek félni, hogy tőlem kérsz tanácsot ebben...!
Figyi, szerintem nagyon fontos, hogy az ember egyenes háttal viselje a sors csapásait!
Jöhetsz 5-től, lent leszek, a cuccaid meg tegnap levittem már! A gatyával akkor mi legyen?
Danny,
hát igen... pénz, siker, csillogás... Cikkek a neten, fénykép a Forbes címlapján, sajtótájékoztató Mugello-ban, csak a kedvetekért kinyitott Thor márkabolt... Tudtok élni. A Drei wetter taft még Mugelloban szakadó esőben is tartja a fritzurát...! Ez mán döfi! Na de grat, szép a gép!
És mindezt személyes is elmondom ma, mikor menjek a cuccokért?
Ja, és nagyon szépen köszi a gratulációt!
Előtte készült, de ilyen távolságból nem is nagyon lehetne látni a sérüléseket...
Tegnap értünk haza Mugellóból, úgyhogy ma viszem a Yamaha City-be kárfelvételre, szerintem lesz vagy egy hónap amíg megjönnek hozzá a cuccok...
Most gratuláltam Gergőn keresztül.
De ez még a papa "összecsukása" előtt készült riport, ugye?
Azóta talpraállt az Eriggy?
http://www.motorinfo.hu/news_new.php?nid=6363&cat=
már megoldottam. mert az egyik simán kijött, a másik meg nem, annak kicsit segíteni kellett...! de már az is kint van...
Hello!Miért csak az eggyik csőből szedted ki a hangtompitót?
Halott a fórum gyerekek... De jobb is így, mert ez azt jelenti h nem minden második motor eregy!