Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akár
Bár a "VIP" tituluson már elgondolkodnék
Várlak délután
akár.
de fogalmazhatunk úgy is, hogy a kereskedelmi egység nem megfelelő készpénzállománnyal rendelkezik, nincs felkészülve a piac elvárásaira, hogy a vip vevőinek visszaadjon, sőt még az eurót sem fogadja el!
De szépen tudod mondani, hogy "annyira jófejek ezek a srácok, hogy megbíznak bennem, és elvihettem a cuccomat, késleltetett kifizetéssel"
Magam sem mondtam volna szebben
ok
nem tudtam lefényképezni... de tanulmányoztam és nem tudtam elolvasni ami rá van írva... meg különben is esett kint az eső... DE! ha kijössz ringre akkor elviszem magammal és odaadom, nesze csáje, pont ilyen kellene!
csavar?
nem, csak a danger-nél úgy tele vannak mint a délibusz és nem tudnak visszaadni húszezresből...
a másik verzió pedig az hogy még nem is láttak húszezrest...!
Legyek tanu?
Ez lanykeres?
Meg nem tudom.
Ha megy oda foldut!
Zema! Hozzám jöZ-e ma?
te motorral jössz...?
Majd kitalalom!
én az ablakból fotóztam a kocsikat, mikor otthon próbálgattam ezt.
Hat mert a kocsik nem a ringen mennek! Vagy nem tudom!
minek rúgdossam, ha ott a lejtő? Tengerbe vizet, sivatagba homokot?
Hat hetvegen most nem nagyon lattalak motort berugni!
de mé nem gyakorolsz otthon. próbáld lefotózni a kocsikat, hogy élesek legyenek a háttér meg nem.
Azzal az a baj, hogy a svenkeles az ordog muve!

Meg mire rajovok a jo beallitasokra vege a 20 percnek!
tudom, te csak az egyhengeresek nhideg és meleg állapotban történő berugásához értesz! De ahhoz nagyon!
En nem ertek hozza, de biztos buszke leszek!
ezért könyörgök már hónapok óta!
Meg majd most megprobalunk olyat is csinalni, hogy te eles vagy, de minden mas nem!
/50-es pályagumi meg nincs, de ha lenne is az olyan mint a halottnak a csók. Mert akkor minek? az a lényeg, hogy a kanyarban nagyobb legyen a tapadási felület, ezért kell a magasabb.
Mondjuk azt már észrevettem, hogy kurvára bemelegszik. Olyan forró volt a gumi mire kiértem lepencére, mint az utcai egy óra ringezés után.
/55 -ben nem hiszek, de szerintem valahogy majd megoldjuk a zarido problemat!