Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én nyitok ma! 17:00 tól jöhetsz! Kapsz titánt a térdedre
Danny,
hétvégén szerelés?
péntekre kellene egy titán csavaros térdkoptató, fekete, vagy kék, csepp alakú. Mikor vagy bent?
Én is.
Ha nem esik én is megyek mondta kispipi
ÉN.
Ki megy pénteken a Hringre?
A kék R1 tulaját keresed? Miért?
Azt nem lehet, mert titok
Gondolom azt, hogy benyög egy rendszámot pl. AAA-000, Te meg közlöd, hogy ez a Gipsz Jakabé.
Most mit is szeretnél?
makón.. nem igazán, még az előző apriliával jártam arra sokat, ezzel nem voltam.
de csongrád megyén belül máshol lehet látni, vásárhely, szeged, szentes (néha), mártély, stb stb
VAlaki segitsen már hogyan lehet megtudni rendszám alapján, ki a tulaj....
Te tyt...nem szoktál makón motorozni?
ez teljesen rendben van.
csere?!
Ha idomsérült a moci pont annyival adnak érte kevesebbet, mint a javítás, nem érdemes kis horzsolások miatt fényeztetni, ugyanott leszel pénzügyileg.
Aki ért a mocikhoz átnézni, számbaveszi a dolgokat, és tudja megéri neki vagy sem. A lámák nézegetik, hogy horzsolt az idom...
Futómű és a blokk, váz rendben van akkor jó moci, a többi csak sallang.
Sziasztok Ha van valakinek 2004-2006 R1állítható lábtartója használtba occójé érdekelne
Én is pont ezért nem javítottam ki rajta semmit, nem éri meg vele szenvedni. Ha eladásra kerül, megnézhetik, mekkora sérülés lett egy csúszásból.....nincs rajta semmi javítgatva. Kell-nem kell olcsóért és kész....
Jah....és akkor már vigyél valami szerszámot is amivel felrakjátok
Én sem titkolok a mociról semmit,mindenkinek elmesélem mi volt a baja mit cseréltem ki rajta,és mennyi látszik a törésböl.
Amúgy ilyen banki visszavett sérült motor volt.1-1.5 évet állt.Uj,nem heggesztett fejidomtarto konzol van rajta,uj lámpa.Karcos volt a tank,a farokidom,a z eggyik oldalidom,neg a fejidom törött volt.Meg lett heggesztve és minden lefestve. A hasidomon van 3-4 forzsolás ami fonal vastagságú,de aki nem ért hozzá az észra sem veszi.
A hátsó lengövillán van egy 10cm es horzsolás,amire ragasztottam egy matricát,mert ha lefestetem akkor egy festékvastadság mérésen rőgtön ráfognák hogy sérült a váz......
Ennyi a sztori.
Ok. Ha mész a nagy vasárnap esti motorozásra, akkor Belák Tamást keresd /06-20/9662225/ hófehér új R6-os pályaidommal lesz, ami össze van firkálva ceruzával....Il Ferro.....a szponzor.....meg ilyesmi ökörségek vannak rajta .....nem fogod eltéveszteni. A Srác hosszú hajú és narancssárgás egyberészes suomy ruhában lesz piros alpinestars kesztyűben és csizmában, valamint rossi-s AGV sisakban. Ez elég jó leírás szerintem ......Megpróbálok én is feljutni.....de ez attól, függ aznapra ki bírnak e venni szolgálatból...tudok e cserélni valakivel....a remény kevés....de ő hal meg utoljára
Nálam is ez volt, egyből jött a kérdés, hogy mennyit lehet belőle alkudni? Akkor megérteném ha idejön leteszi a gempát és utána alkudozhat, de pénzük az nincs, csak a kérdések. Persze biztos én vagyok a hülye hogy próbálom őszintén elmondani milyen a gép. Igen eldőltem 10km/h val mert hegyen lakom és kavicsos volt az út, na és nem is látszik, van benne 37e km, tudom lehetne benne 3000Ft-ér 11000-is. Garázsban tartom vigyázok rá, de nem, ez senkit nem érdekel, itt 500eFt-ért szeretne mindenki 2000 utáni K5-öst és R1-est venni persze hitellel! De mondjuk kereskedőhöz nem megy, mert ott tuti átverik. Akkor mit tegyünk mi az eladók adjam oda ár alatt? Tavaly vettem 1,5ért kereskedésbe, azóta riasztó, bukógomba, markolat, Önlish gátló, új hátsó gumi, és valamiért nem kell senkinek. De te se keseregj, én megtaláltam a megoldást, van kéát lányom az egyik megkapja szülinapjára.
Vasárnap nekem kiválló.
Fúrni kell hozzá az idomot? Egyáltalán hová lehet felszerelni rá, mert elég érdekes az R6 kialakítása, nem éppen szimetrikus Egyébként küldheted utánvétel Pohánka Tamás, 3170 Szécsény, Sport út 7. címre, mert mondta a srác, hogy kell neki. Vasárnap mennek a H.ringre esti motorozásra, ha esetleg mennél ki akkor ott is átadhatod neki, ha nem akkor postázd nekem és majd kifizetem és átadom neki.
én nekem nem kéne messzire mennem hogy megvegyem ezt a kék R1est. :) Alkudni sem alkudnék látatlanba, tökegyszerűen nincs ennyi pénzem. Vagyis annyi pénzem van amennyit a motorom ér, ha benne vagy a cserében ... :)

Amúgy ha nem vagyok indiszkrét, mi a kék R1 storyja? azt láttam hogy 10000km alatt van, meg azt is hogy nem karcmentes, no meg az ára is kedvező. Mesélsz nekem róla?
üdv
Snake én is igy vagyok a 2004 essel.Millióan hivnak,de mindenki azt kérdi a telefonban "mennyit lehet alkudni".....amig nem látál egy motort addig mit alkudozol?,?
Meg én ráadásul az alföldön lakom,és minden érdeklödö a dunántúlon,és sokalják az utat....