Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

OK, de ez a 2-3 hetes ajánlat csak péntekig érvényes!
Oké danny . Elöször megpróbálok szerezni egy jobbos gyárit,de ha nem kapok,vagy drágább mint amit te tudsz akkor töled veszek ilyen type 1 est .
Sziaszatok!

Tudtok nekem egy pár hátsó lábtartót kompletten?
Ha valaki egyszemélyesítésre adta volna a fejét...
2-3 hét. Most van bent egy arany színű Type 2, de az a 600RR-re nem jó mert 50-es, és 48-as kéne rá...
Király vagy,és mikorra van ha kell?
Persze, 3 féle is van a Valter Moto kínálatában, mindhárom ergalból készül:
A Type 1 az alap, annak nem állítható a hossza, és a rúd meg a bilincs is 1-1 csavarral van rögzítve. Fekete, alu vagy arany színben rendelhető, az ára 35.900 Ft/pár.
A Type 2-nek állítható a rúd hossza a bilincsben (2 csavarral) és a bilincs is 2 csavarral rögzül a telószárra. Ezenkívül 10mm-rel magasabb a Type 1-nél. Színek ugyanazok, az ára 49.900 Ft/pár.
A Type 3 tökugyanaz, csak 20 mm-rel magasabb, az ára 54.900 Ft/pár.
Danny....
Árultok e kormányokat a Danger-ben.Nekem 2005-06 os 600 rr kellene valami verseny kormány.....
Aztakurva!
Ezek mi vagyunk. Vagyis az egyik tényleg Pastrana...
Komoly képek lettek, klassz nap volt! Jó a gép!
Az egyik mintha Pastrana lenne.
Na?
Hat akkor most ezek kik?
Zema?
köszi szepen.akkor jol sejtettem.akkor csak a 04töl csinalt a zongoragyarunk e eteren rendes melot.ott mar a vazhoz van rögzitve.

a betonrhoz meg gratulalok-sok-sok de mar megvan
Upppsssz...lemaradt. Meg még kell egy lukat fúrni a vezetékeknek....
Itt egy kép a rendszámtábla formámról. A csavarok közepe van kimérve. A két oldalfülön meg akkora lukat köszörülsz ki, hogy beférjen az irányjelző, valamint az alsó fülön oda fúrsz lukat ahová akarod, hogy essen a rendszám.
1-2. kép: Itt a 4 csavar látszik ami összefogja az "akksitartót" + az alsó takaró műanyagot és a rendszámot, valamint látszik, hogy 2 csavarral felülről van a vázhoz rögzítve a farokidom és 2 csavarral oldalról.
3. kép: Itt a patentszemek láthatóak 2 db. amik az alsó takaróidomot összefogják a farokidommal.
4. kép:A farokidom csavarral rögzítve az első ülés alatt a segédvázhoz.
5. kép:Első ülés a vázhoz rögzítve, de itt a farokidom kimarad az összeillesztésből.

Remélem megtaláltad amit keresel.....ha nem akkor írj és szétszedem, de most nem nagyon értem rá.......tegnap kb. 15 m3 betont keverünk be géppel és vödröztünk be az alapba....halál....
köszi akkor azt hiszem ertem.
bar ha nem is jol latni de par kepet sikerült talalnom igaz az nem olyan amit te fogsz kesziteni.a segedvazon nem sokat valtoztattak a porlasztos valtozathoz kepest,csak az aksitartoson
Majors! Garea! Szevasztok....

Az farok alsó idom 3-3 gyors patentszemmel van felfogatva a farok felső idomhoz, ami pedig a vázhoz van rögzítve csavarral, valamint vannak kis kampók amik a két idomot összefogják ezeken kívül. Az aksitartó rész is a vázhoz van rögzítve. Az a 4 kis csavar az a hátsó ülés alatti részt és az alsó farokidomot meg a rendszámtartót fogja össze erősen..... Rengeteget betonoztunk ma minden porcikám fáj, de kész van az alap Holnap autó és motormosás van beütemezve ha felriadok kb. délben akkor csinálok képeket, hogy a leírtak érthetőek is legyenek. Délután valamikor felrakom őket, ha végeztem a tisztogatással......
Tényleg Pohi! neked az egész alsó takarótidomot;
rendszámot; indexet az a négy "bolha" tartja fönt?

Apropó írtam! A jövő héten elküldöm neki mail-ben az enyémet skiccelve a méretekkel.
en arra vagyok kivancsi hogy az aksi tarto es az ülesalatti ezüst müanyagot hogy van összerakva es hogy a rendszamtarto csavarjait hova van becsavarva.hogy csinaltak a vazban a felfogatasat
Hát igen elméletileg króm lemezből az igazi megcsinálni, de ez volt "ingyé". Fenn van már szezonkezdet óta, nem látszik rajta semmi asszem 2 mm vastag alulemez....
pohi
köszi szepen.
varom a kepeket
rendszámod lesz?vagy kap egy TZR feliratot az R1 helyett?
jó hogy mondtad
nah látod, mondtam én!
Szívesen, de a nem kopasz srác az. Mondd hogy a DanGer Bikes-ból küldtek.