Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem.
az alacsony, hosszúhajú, tetovált. Ő a csúf. Van még a jó, meg a rossz, de ők most a bányában dolgoznak a szinbáddal. El ne téveszd!
Köszönöm az infót!
A magas kopasz?
Igen náluk lehet csináltatni, Zsoltit keresd!
Ki kérdezősködik baromságokat kis köcsög!
Emlékeztem hogy volt már iylen kérdés és ő mondta hogy a pardinál van iylen!De nem voltam benne biztos mert nem találtam meg a hozzászólást!
azért mert itt kérdezősködni baromságokat sokkal könnyebb mint felemelni az embernek a seggét, és elblattyogni a telefonig.
Honnan tudnánk?
Miért nem hívod fel őket?
Hello!Azt szeretném megkérdezni,hogy a Pardinál lehet venni védőfóliát a motorra?
Dzsííí, a titán/karbon rendszerek 217.900 forintosak, PLUSSZ a kedvezményed...
De ez sajna a 2007-esre való, ha jól hallottam a tied meg 2008-as, két dobos már... vagy fel lehet tenni rá ezt is?
Ez 1az1be vagy 1a2be?

Dannynál nem tudom mennyi, de én 300ból meghozom neked! Csörögj ha kell!
Amúgy faszán néz ki!
Dany: Szerinted ez mennyibe kerul nalad?
http://www.twobros.com/cgi-bin...
Amerikai kedvezmennyel.
Megdőltjük a rendszámot!
Ejnye-bejnye.
Azért jól néz ki, ha kicsit "kucig" is, mint az enyém
Apropó. Jól látom, hogy 1-2mm-es aluból van kihajlítva?
Szerintem gyakran ellenőrizd, hogy a hajtás mentén nem-e reped!
Ezt a rendszámtartót még lehetne jobbra is csinálni, végül is, csak pont erre nincs idő soha. Egyébként azért lett készítve rá, mert a túrákhoz megvásárolt oldaltáskák nem fértek el az irányjelzőtől, ezért beljebb lettek rakva az irányjelzők + a rendszám is csinosabban áll .
Beteges, de nagyon jó
Tessék pár kép az összeeszkábált rendszámtartómról. Tegnap kérte egy kollégám is így van róla képem. A többi dologról majd csinálok képet valamelyik nap......holnap dologozok....szombat vasárnap az alapot betonozzuk ezerrel, de szombaton ha hazajöttem lefényképezem az összeillesztést amennyire tudom. Egyébként 2002-es a mocim, de csak annyiban különbözik a 2003-astól, hogy nem arany színű a villa és nincs rajta elakadásjelző....
A királyfi bejelentkezik a kínai császárhoz, hogy szeretné elvenni a lányát.
A császárnak az a feltétele, hogy a királyfi állja ki a három legszörnyűbb kínai kínzást. A királyfi beleegyezik. Elmegy aludni a számára előkészített szobába. Reggel egy kővel a hasán ébred, rajta felirat:
"Első legszörnyűbb kínai kínzás: 50-kg-os kő a mellkason"
A királyfi röhög egyet a primitív feladaton, könnyedén felkapja a követ, majd kidobja az ablakon. A zuhanó kő másik oldalán azonban meglát egy feliratot:
"Második legszörnyűbb kínai kínzás: bal here a kőhöz kötve"
A kő már túl messze van, hogy elkapja, ezért utánaugrik, ki az ablakon. Ekkor az ablak külső oldalán megpillantja a harmadik feliratot:
"Harmadik legszörnyűbb kínai kínzás: jobb here az ágy lábához kötve"
Jana, dani@danger.hu vagy 06-209-668-034!
O-gyűrűs: 21.900 Ft
X-gyűrűs: 27.900 Ft
X-gyűrűs MVX (erősített): 35.900 Ft
X-gyűrűs MVX-ZST (erősített, nyúlásmentes): 37.900 Ft
Az első/hátsó lánckerék pedig 4.700/7.900 Ft.
srcok senki nem jön a Salzburgi körre?
pohi
te 2003ason nyomod ,igaz?
nincs par keped a moci ules reszeröl szetszedve?arra vagyok kivancsi hogyan raktak ossze a aksi tarto fekete müanyagot a festett resszel?es a rendszamtarto?az is erdekelne
szia dany!1998 10 23 r1
és hogyan tudlak elérni?
Köszi.....
Oksi, vettem!
Az "O-gyűrűs: 20.900 Ft" jó lesz, meg jöhet az első és hátsó lánckerék is. A lényeg, hogy 2004-es Suzuki SV1000s-hez passzoljon. Jöhet a címemre futárral: Pohánka Tamás 3170 Szécsény, Sport út 7. 06-70/337-3554-en elér a futár. Csütörtökön és pénteken Balassagyarmat, Bajcsy út 6. (Rendőrkapitányság)-on tudja leadni az ügyeleten (hagyok ott pénzt), mert 08-20-ban dolgozom egyik nap baleseti helyszínelek másik nap meg motoros rendőrködöm (vagy bent vagyok vagy nem).
Azt nem mondtam, hogy nem lett utánnaállítva, mert már lassan 5 éves lesz a moci, de mióta nálam van (2006.01.27.) nem kellett. Egyszer akartam, de lebeszéltek róla, mert azt mondták ha feszes lesz kinyírja a csapágyat elől. Tehát maradt úgy ahogy volt.
A gyengébbik. 25.000 alatt nem kellett utánállítani, miközben az SV 15000 alatt szétszedte.
Lack of Power...