Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És van plusszos idomgarnitúrád?
Reális....
Először is köszi.
Hát, jól sejtetted, anyagi gond miatt válok meg tőle: ha az ára nélkül is ki tudnám fizetni az újat, eszembe se jutna eladni!
Igen, hát sajnos az ránézésre is látszott a tieden, hogy minimum gazdasági totálkár...
Nem tudom még pontosan hogy mennyiért akarom adni, de olcsón tuti hogy nem. Szerencsére nem kell gyorsan eladnom, úgyhogy megvárom amíg olyan valaki akarja megvenni, aki értékeli az állapotát.
Szerintem gyári (ami teljesen az, mert pár extra cucc ebben is benne van) állapotban kb 1,4 millió, az extrákkal meg attól függ. Azt ki kéne számolni attól függően, hogy mi kell az illetőnek és mi nem.
Te én meg azt hittem valami anyagi gond van azért válsz meg a régétöl.......
Dehát igy gratulálok.
Az enyémet totálkárosra mondta a szakértö,nem tudom mikorra lessz pénz a dologból.
Egyenlöre egy föfékhenger,neg egy jobb kormánycsutka kellene hogy tudjak legalább motorozni.
A többit meg nem tudom mikor tudom összespórolni.
Amúgy mennyit kérsz a mociért?
jaja arra gondoltam hát igen engem is érdekelt volna a hangja
Persze hogy írok.
Ha arra gondolsz, ami ki volt nálunk állítva, azt nem lehetett... mivel nullkilométeres volt, be sem volt üzemelve, akksi benne se volt. Pedig szívesen meghallgattuk volna a Thunder-t!
ja másik, elinditottátok a piros R6 ot?:)
jah ez a másik zavaró tényező
írsz majd vagy ide vagy az r6 topikba ha lesz valami infód?
Már megvan...
Úgyhogy bármi érdekel a "régivel" kapcsolatban, hívj nyugodtan!
Akár a komplett motor minden cuccal, akár a komplett motor gyári állapotban, akár csak a cuccok... a motorra tudok intézni hitelt is akár, elég jót asszem.
Danny nem mondod hogy veszel uj R1-t?,
Hááát, nem is tudom... szerintem az idomok és a vezetékek jobban bírnák mint te!
Jajj neeem! csak pályaidom lesz rárakva és utcán is akarok vele menni. az eredetit meg nem akarom kettévágni!
bár azon is gondolkodom, hogy pályanap elött leszedek róla mindent, felrakom az idomot, aztán amikor haza értem szerelem vissza utcára. Szerinted ezt bírnák a vezetékek meg az idomok? (4-5 alkalmat tervezek az évre pályázni, az 8-10 szét ill. összerakást jelent évente)
Oké, ma megkérdezem. Mit csináltál vele, eltörted?
hát jobb lenne csak a jobb oldali tompitott, a refi annyira nem fontos. Sajna az a gond hogy egy lámpa test az egész, a középső légbeömlő miatt gondolom...
"a komplett fényszóró" igen nem csak izzó kéne hanem a lámpa bura mindenestől!
a komplett fényszóró kell?
Szerintem csak előfizetéssel.
Minden sötétkék lesz rajta...
Sziasztok!
Valaki segítsen már, hogy lehet nézni élőben az Eurosport-on nézni a MotoGP-t? Mert holnap és ma is dolgozok és itt nincs a munkahelyen Eurosport csak internet!
Köszi
a jobb oldali fényszóró, a tompított...
Szia Danny!

Valahogy sejtettem, hogy megveszed . GRATULÁLOK! Főleg a színválasztáshoz, mert nekem is feketében tetszik a legjobban ......piros lábtartóval ....stb...........gyönyörű így is....de el tudom képzelni milyen lesz
Nemtom pontosan, ezt már nem én intézem. Asszem valam 3,25 milla.
Milyen lámpa kéne?
Jaaa gondoltam hogy a kék megy a yamaha szinéhez, mert a bukógombám is totál jó hozzá színben! Nem mondodl!? Télleg eladtátok az r6ost? az nem semmi mennyi sikerült eladni (ha szabad kérdezni ) halla lámpát nem tudsz nekem szerezni!?
Igen, mindenki odavolt érte... még a térdigszakállas, rojtosbőrös rokkerek is bejöttek a folyosóról megnézni! Mellesleg el is adtuk, úgy ahogy van, felszerelve.
Van még fekete, alu, ciánkék, sötétkék, arany és ez a piros. A jelenlegi R1-emen sötétkék van, szépen passzol a gyári Yamaha-kékekhez!
úú nagyon szép! aza valtermotyós lábtartó milyen szinekben van még?
Hát nagyjából igen... TwoBrothers, Valter Moto, Galfer, ExtremeTech, Motografix. Ennyi a biztos. Eddig.
Van vagy 20-25: