Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ide tedd már fel a képet vagy a cindroka@freemail.hu -ra. A régit nem használom :) Köszönöm.
Fuuu Urak nagyon köszönöm. Télen próbálom kicsit csinosítani és ez is szúrja a szemem.... :)
Ez a minimum...
Adee!

Holnap este küldök képet, polcon van! A csavarokat kell előtúrnom hozzá, de nem lesz nehéz. Holnap...
Üdv!
Ezt nevezik kölcsönös tiszteletnek!
Kérdezd meg őt hátha épen maradt.
Egy sérültet találtam én is csak ami olcsó volt.
Sajnos ez hamar leér...
Igen az az. két csavar fogja fel. De e-bayen láttam mennyibe kerül....
Erre gondolsz nem?
Hello ahiva neked kell burkolat oda nem kell semmi :-)
Köszönöm a tanácsokat és azt hiszem megpróbálom a 15w-50-est mivel nem nagy árkülömbség van a kettő között.
Jóestét Urak. Keresnék R1-hez egy burkolatot. Vagyis szerintem az lenne de az enyémen nincs. Képen bekarikáztam miről lenne szó.
Rosszul fogalmaztam,5100-as 15w50 vagy 3000 20w50.A lényeg 5100-nál semmiféleképpen nem tennék jobbat.Ha normál utcai motoros vagy szerintem símán mehet a 3000-es.És ez nem pénz spórolás,egyszerűen a konstrukció és a kopások miatt nem tennék más viszkozitásu olajat.Véleményem szerint egy vastagabb-sűrűbb olajjal jobbat teszel a motornak.
És mik a tapasztalataid vele ill miben másabb/jobb mint a motul?
Szia én 2002óta Agip olajjal járok( ENI I RIDE MOTO GP 10-60) a te mocidba ENI I RIDE 10-40 de inkább a ENI I RIDE 20-50 lenne a jó cseréld 5000km enként az a tuti a 10.000 intervalla az hülyeség szerintem
okééé Köszönöm Urak! Az lesz szerintem.
Köszi a tanácsot,de biztos van az 5100-ból 20w-s?Vagy csak én nem találtam?
Szia!
Én a Factory line-t biztos nem tenném.5100-as max a 7100-t tenném,és 15 vagy 20w-t.R1 fórumba a keresőbe írd be, hogy motorolaj,ott sokat találsz,hogy melyiket ajánlják ebbe a típusba (1999-2001)Nekem 2001-es R1-em volt én 5100-as 20w-t tettem bele,csendesebb lett,a váltó is jobban működött,de szerintem olvass vissza,megfogod látni.
inkább 10w-40, kopott motornál 15w-40
Sziasztok!Ti milyen olajat ajánlanátok egy '99-es R1-be?Néztem a Motul factory line 10w-40-et vagy ugyanebből az 5w-40-et,de ha esetleg nektek valami mást vált be azt is írjátok le.Köszi
Én is ebayről rendeltem, 6-7e ft volt talán..
Ebay onnan rendeltem én is és olcsó :)
Egy kis csemege az R1 kedvelöknek!