Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!

Addig míg utcán kényelmes tempóban motorozol, nem sok jelentősége van a fokozatkijelzőnek. Az előnye akkor jelentkezik, mikor nagy sebességnél váltogatsz visszafelé pl. hungaroringen 260-280ról és ha látod hanyadikban vagy akkor nem fogod véletlenül 1-be visszarakni a motort 140-160as tempónál, mert látod hogy már 2.ban vagy, mivel a nagy sebesség elvonhatja a figyelmed arról hogy számold magadban hanyadikban van a motorod. Hidd el igen nagy meglepetés tud érni mikor egyel visszább rakod a fokozatot mint kellene. Viszont utcai használatnál szinte semmi jelentősége sincs.
Szegasztok!
Még egy nap meló, és vééééégeeeee! Mondjuk nem azért, mert végheztem mindennel!

Sifi: le tudnád méretezni nekem azokat a csavarokat, amik a kuplungvédőt rögzítik? Egy négyzetméternyi csavarból elég nehéz találomra rányúlni! Köszi!

Délután jelentkezem, teszek fel képeket!
Szép napot!
Értem, köszi! Akkor inkább nem is nézegetem őket...
Eladó féktárcsák 25e ft/pár kopottság a képen látszik.Posta oké.Érd:zoli_motor@freemail.hu
Értem! Mondjuk gondoltam hogy pályán tuti jól jön!Köszönöm a válaszotokat! Ha módom lesz rá beszerzek én is egyet és kipróbálom!
Én anno vettem az Rn12-re santander replikásat, de eléggé gagyi.. nem méretpontos.. illetve , ha felrakod látszik magán az egész motoron,hogy egy "utánzat" fényezése is bóvli, így képről jónak tűnik, csak amikor kibontod meglátod, és fel akarod tenni
Ilyen kínai utángyártott idommal van valakinek tapasztalata?

Gondolkodok hogy le kéne szedni a gyári idomokat és feltenni a palásra. Mégis olcsóbb egy ilyen szett mint a gyári...
Hali!

Szezonvégi kiárusítást tartok, mert a Jézuska új szerelést hozott! Eladásra kínálok egy Alpinestars SMX Plus és egy Sidi Vortice csúcskategóriás verseny csizmát. Mindkettő 42-43-as. (35 párja) Egy M-es méretű Shark Zarco Replica bukósisak, 1 éve újonnan 75-ért vettem, hibátlan, beépített napszemüveges 55.000-ért vihető. Van még egy női Spool kordura dzseki S-M méret, utasként használt 20-ért és egy Yamaha speckó motoros hátizsák. Yamaha kereskedésben vásárolt, használva nem volt, még a cimke is rajta van. Új ára 19, most 10-ért szinte ajándék. Akár karácsonyi meglepi is lehet. Ha valakit érdekel írjon és küldök képet, de egy része a kepesmotoron és az olx-en is fent van.
Akkor mindenkinek másért kell a fokozatkijelző, nekem pl. az egykerék miatt jó lenne
Konkrétan én a H.ring miatt raktam a gépre. Bár ezzel az R1-emmel csak 1x voltam fent, korábbi motoroknál kellemetlen volt mikor elszámoltam magam fejben és 150 körül 1-esbe rúgtam vissza Nagyon pattog ilyenkor a gumi, csúnya hangok jönnek a lánc és lánckerék irányából. Meg merem kockáztatni, hogy balesetveszélyes is lehet Szóval nekem ezért van rajta. Meg városban se rossz, ha megállsz a kereszteződésben, kicsit bamba napon és nem 4-be akarsz elindulni, aztán lesel miért nem megy.... Egyértelmű, hogy aki szuper mindig toppon lévő motoros annak nem kellhet. Én nem vagyok mindig toppon, jól jön a segítség....
ha varosban laksz neha belekeveredsz hogy hanyasban is van a valtod,neha jol johet
,de csak felesleges Luxus,,ha erzed a geped:)
Köszi
Szia!
Csavarközéptől-csavarközépig 21cm.
sziasztok

tudja valaki a 2004 R1-en hány centi ez?

köszi
Hali. Okéééé :D Úgyse nagyon kell ilyenkor motorozni :D A 4 óra alvással nem vagy egyedül. Kitartás nemsokára jön a pihi :)
Üdv Mindenki!

Kis türelmet kérnék, gyakorlatilag 4 óra alvásokkal dolgozom már egy jó ideje, minden nap, de ez csütörtökön véget ér egy kis időre. Csütörtökön, de legkésőbb pénteken délelőtt kaptok képeket! Köszi, és sorry!
Hello akkornsajna nincsen mert 2002-hez való :-(
2006-os R1-re kell, küldesz képet és árat?
Helló szácok honnan lehetne üzemanyagsűrőt jó áron venni? 1FK2456010
Nekem sincsen de neha jo lenne mert akkor nem akarnám 7.be rakni :)
Hello nekem van egy egybubis fuszszinuplexim ha erdekel irj :)
Nekem is az egyik motoron volt, akkor megszoktam és azóta hiányzik.
Nem tudom. :D Igazából nekem se nagyon volt. Vagyis csak úgy volt ha az előző tulaj rátette. Annyira nem hiányoltam. Viszont jól néz ki :D
Szia!
Üléspúp, buborékos plexi, ezüst idomcsavar, imbuszfejű trapézos csavarok (blokk oldalán ez kopik el először), oldalidom alsó része sötétszürkében... Ezek érdekelnének ha vannak.. :o)
Sziasztok!
Srácok áruljátok el miért jó a fokozatkijelző?Nekem még egy motoromon sem volt de nem is hiányoltam.... De kíváncsi vagyok nektek miért hasznos vagyis milyen esetekben jó?