Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most mondd... ezért imádok itt olvagatni, mert annyi minden hasznosat megtudhat az ember!
ezt íg yszemre megmoondod mi? kemény! fékpad nem is kell a srácnak.
Akkor tájékoztatásul: tavaly ősz környékén az egyik pályázás után rendeztünk egy kis gyorsulást a célegyenesben. A K3-K4-es EZRES GSXR-t ha minden összejött nekem is meg neki is (nem volt elváltás, elalvás, stb.) akkor gyakorlatilag centik döntöttek, hogy ki nyert (asszem 2:2 lett a végeredmény).
Minden más motor le lett nyomva ezzel az öreg karbis ereggyel, mint a bélyeg - egyedüli kivétel volt a K5-6-os ezres GSXR. Illetve rajtnál elhúztam tőle, de 110-120 fölött bármit csináltam, elment jediből.
Úgyhogy van egy tippem, ki fog sírni!
Miért nem? Egyébként most Dannyboy-al évelődök légyszíves neszójábe!
danny hallod, te tudtad ezt? karbis az R1-ed:) még iyet.....
Nem fogok meglepődni ha elsírod magad!
99 R1?? Hát az még karburátoros TE! Eszi a benzint meg nem is megy! Ráadásul szétpályáztad ami annyit jelent, hogy jó ha 130Le van a főtengelyen.
Nem... jobban örülnék a mínuszoknak! Mindegy, legalább áprilisban majd térdig ér a hó!
Tavasszal megejthetjük a gyorsulást, de előre szólok, sírás lesz a vége...
Most már aztán elég volt!!!!
Gyere ki a hóra!!
Ja, hogy az nincs!
Akkor gyere gyorsulni egyet! Gondoltad volna, hogy januárban ilyet fogsz olvasni és nem röhögsz rajta?
ÉN ilyet nem mondtam... egyértelmű dolgokat teljesen felesleges állandóan ismételgetni!
Te meg nem vagy méltó ahhoz a csodagéphez!!
Micsoda?? Azt merészeled állítani, hogy az a gixxer nem ér meg egy R1-est???
Szerencséd, hogy az R1 topicban vagyunk!!
... viszont teljesen érthető!
Szopacs!!
nem igazán
Egy K4 750-es nem érdekel cserébe:?
Pirelli Supercorsával mentem. Semmi gondom nem volt a fékekkel. Az időm 2.12. és még előznöm is kellett.
Idáig csak teljesen utcai motorral(K4 750)mentem utcai gumikkal és kézi stopperrel mértük az időt, az 2:17 volt.
Mennyi idő alatt érsz kőrbe a hungaroringen?
Még szép, ne szórakozz már azzal a haccázas női motorral!
akko jó.
ha belegondolok bameg, hogy hogy elmegy az ezresed a f..z kivan tőle..
Tudom. Ismerlek.
bocs. elektronikára gondoltam
4 szaros fúvókáért ez neked csak?!
csak!????
25-30 körül. Ha egész pontosan érdekel, megkérdezem az importőrt.