Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jaja vágom.. azt is szoktam nézni most volt nem rég egy cls500 AMG meg eg yyaguár mittom én mi.. az brutál teszt volt.. meg a tegnap a 350z meg a TT .M5-ös folytás nélkül 330km/h
nah ez elég of. ugy hogy pszt mikor lesz viasaton
jaja bár én azt sajnálom hogy viasat explonk nincs (elméletileg lesz...) mert azon heti 5ször megy az Ötödik sebesség.az nagyon durva műsor Subaru-Evo teszt ...kanyarban 3keréken kicsit tudnak vezetni az ottani műsorvezetők./Tiff asszem a forma1ben is volt /
Hehe. te is rá vagy kattanva a discoveryre?? esténként nálam is az a program, kivéve amikor buli van szinte délutántól folyamatosan jó műsorok mennek.. hotrod..tutulék...stb
vagyis Porsche
ja a mustang kint 4,000,000 forintba átszámolva itthon meg 8,000,000 aztán azért ha ez picit vigasztal a 350Z az kint tényleg 8,000,000 de az a "fapados" változat szal ami nálunk 12 az kint kb 9 dehogy ha nézitek a discoveryn az autós műsorokat ilyeneket hallhattok: "és a legjobb sportkocsi a mindenki számára elérhető Porche 911 ...blabla..."
hát igen ebbe igazad van. A mustang kinn úgymondd a legolcsobb sport és leg "alapabb" sportautó, poton pénzért. Itthon azért máshogy van... itt azért nem 1,nem olcso és nem is "alap". (kinn 3.000.000 itthon meg vagy 12.000.000) vagy valami hasonlot mondtak még anno a TotalCar-ba.
halla szép a motorod
Az amcsiknál minden olcsobb mint nálunk! Nálunk egy Nissan 350Z kb12,000,000Ft ,a tengerentúlon meg kb7,500,000Ft ez azért durva!!! Nem? Megamúgy nem csak ott ,szinte mindenhol olcsobbak a mocik is meg a kocsik is mint nálunk! Allítólag észekon Dániába ,Hollandiába a legolcsobbak a vasak európába! Nekem egy 2002es Ford Mondeom van akkor 6,750,000 volt ,kint kb 4,500,000 lett volna! Azért ez sem pite nem?
Az kegyetlen drága lesz!!! én ezt találtam:

$11,599 (Team Yamaha Blue) Available from November 2006
$11,699 (Charcoal Silver) Available from November 2006
$11,699 (Candy Red) Available from November 2006
Hogyne ... túl drága . Az M1-ek is túl drágák lettek volna, ezért lettek 16 szelepesek .
Sziasztok beszéltem a fickóval akié akereskedés ahol a mocimat vettem és mesélte hogy volt kint Kölnben és ott mesélték neki hogy azért lett a 2007-es R1 ujra 16 szelepes mert az 5 szlepes hengerfej előállítása túl drága és így csökkentették a motor előállítási költségeit de állítolag így is 4,000,000 Huf körül lesz az ára! Nekem nem kéne jobban mint az idei!
Én megoldom, ird meg pontosan, hogy mit szeretnél!
motor-alkatresz.hu
Sziasztok,

most készülő versenyidomomra szeretnék matricát csináltatni.
Ehhez kérnék segítséget, hogy ki tudna nekem gyári formájú és méretű matricát készíteni.

Segítségeteket előre köszönöm.

Üdv.
Ha pályázni akarnék akkor én 250es 2T-t vennék! Csak hát nincs rá léém!
Ez igaz.
Az nem pályamoci...
Ilyen alapon az MZ is pályamoci, mert annak is van márkakupája.
Vagy SV-t...
Kishazánkban gixxert érdemes venni pályázásra. Ebből van a legtöbb, ehez van márkakupa, olcsó versenyzési lehetőség, és a legtöbb alkatrész. Németeknél tök8 mit vesz az ember, mindenhez van márkakupa is, alkatrész is.
Húúú milyet veszek pályázni?....nem toom valami könnyüt szeretnék 600-750 gixxer vagy 600rr vagy636 a terv.
Pohi!ezt még neked csináltam anno csak elfelejtettem felrakni de lehet felraktam na mind1 biztos ami biztos
Hy kriszr1! Látom orosházi vagy! Én Gádoroson lakom! Asszem már láttalak! Milyen mocit veszel pályázni? Fasza az R1ed!
1.az adatlapod olyan furán jön be nade sebaj
2.R1?180-189??nem mindegy az neked?9lóerő +/- ilyen nagy számok mellett nem számít
Kösz az infot.
az egyik ram air-al, a másik anélkül..
nagysebességnél a túlnyomásos levegő megnöveli a motor teljesítményét.
Sziasztok!
Az új 2007-es R1 most 180 vagy 189 lóerő? Valahol mindkettőt is írják, most hogy van ez, lehet két féleképp is kapni? Kössz.