Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

gyönyörű
"tuning helyzetjelző lámpák" eladók ITT
szr.3.14@gmail.com
Csinos lett.....bár eddig is jól nézett ki
Kellemes karácsonyt kívánok minden márka és típustársamnak!
Hozott egy-két dolgot a jézuska az én szemem fényének is
Boldog Karácsonyt minden R1 tulajdonosnak
Karácsony van ,jó kajával megtömve a hasam ,lemegyek a garázsba megnézem a vasam! Csorgatom a nyálam ,elmennék egy körre ,bánatomban gyorsan rámegyek egy sörre! Kurvára várom én biz már a nyarat ,kínomba zabálok még egy kevés halat! Ezt így addig addig csinálom ,míg az egészet sugárba kihányom! Azt mondom én neked motoros barátom ,motorozás nélkül szart sem ér a karácsony!!!
Karácsonyi díszek!
Srácok nagyon boldog és békés karácsonyt szeretnék kívánni mindenkinek!
itt a videos részen elég sok volt mostanság lapozz egyetkettőt vissza
hejsan mkinek
nekem egy ZXR 400 van.
szeretnek egy R1-et lehetoleg 2004,nagyon klassz moci .
nem tudnatok felrakni videokat rola?.az interneten nem sok van roluk
Voltam ma bent a Karasna-ban a barátnőmnek néztem bőrrucit ,meg érdeklődtem Akrapovic dob után ,én karbont kerestem de csak titán volt ,karbon véggel ,mondtam a srácnak ,hogy én már láttam R1-esen karbon Akrát ,de ő mondta hogy olyan nincsen! Erre oda jött egy fiatal szőke srác és mondta hogy az ő egyik ismerősének is R1-ese van és hogy ő is úgy csinállta meg házilag a karbon borítást ,mutatott is képet! Nagyon ismerős volt nekem a moci és mint utólag kiderült a tiéd volt az Akarjoska! :-) Kicsi a világ nem?
Bizony!!
Akkor biztos az enyémmel kézenfogva jönnek
Bizony!!
Kösz a gyors választ, akkor a jézuska hozza
Ma vették fel Olaszországban, szerdára itt lesz!
Hol a lábtartom DANI
Elvileg 92 vagy 96 db, most nem tudom pontosan. De rendőr soha nem fog megbüntetni azért mert túl hangos a dobod, ő ezt nem döntheti el egy út szélén állva. Max. elzavar hangmérésre, de ez sem jellemző. Nem kevésszer állítottak már meg rendőrök, de egyiket se a kipufogóm érdekelte...
nem tudtam hova beirni.. szoval ha valakit zavar akkor bocs!
van valami olyan db korlátozás, ami felett megbüntet a rendőr? ha igen az mennyi???
Amióta ritkán találkozunk, látom, már azt sem tudod mit beszélsz
Hideg van! Nem tudok motorozni! :-(
Igazad van.
De én a Miller R1-ét próbáltam, azon pedig Dunlop versenygumik voltak. Talán D209Gp?
Mondjuk az annyival gyengébb a Supercorsa-nál, mint amennyivel az Eriggy a Gixxernél...
A Vikingnek meg Supercorsa pro. Mindjárt el kezd áradozni róla.
A nehéz irány váltást a gumi is nagyon befolyásolja az enyémen Pilot Power ek vannak! Nekem nagyon tetszik!
:-) a jelenlegi csajommal egy hónapja vagyok együtt szóval még nem ült motoron +20fok felett! Szóval most még örül is neki! :-)))) De az előző csajom se panaszkodott! :-)