Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szep az uj vas
es a mostani bank???melyikami jo?
.de 2.56 az jo ar
megyek kerülök eggyet nálunk süt a nap és 10fok van
Mert a régebbire egy nagyon kedvezötlen hitelkonstrukciót vettem fel mert nemvoltam elég figyelmes. ezért beszámitották egy ujjba és jobb hitelllel.a régi hitel merkantilos volt senkinek ajánlom 2évi befizetés után alig csökket a töke szinte csak kamatot fizettem.illetve az ujj mivel raktáron maradt utolso db volt 3,2hellyett 2,56 volt
mért vettél még 1 ujat?
Köszi pohi tényleg az elsőnek a színösszeállítása a legszebb kár hogy a következő modellben nincs ilyen.jó lett a weboldalad.Gratula .Tegnap ünnepnap volt elhoztam az ujj gépet .Ilyen volt ilyen lett
Gratula 1 cipőben járunk Isten hozott.....bár az első R1 a legszebb
Csináltam egy weboldalt Ez azért különleges mert egy számítógép analfabéta vagyok Ha gondoljátok nézzétek meg....persze majd bővítem minden félével, meg egy pár pici hibát kijavítok......de elsőre örülök, hogy működik

www.2002r1.extra.hu
danny
ezt a kepet kerestem
mi ilyen szombat oda,satoros bulira gondoltunk,azt vasarnap vissza-
de hogy csajok???reszemröl nem.,de amugy mind1
ha nyüg akkor maradjon otthon(mind nalam )


sponge bob rulez:))
Mutatta! :-) 600RR-je van! Komoly az a hurkatöltő rajta! Szoktam járnia p.ringre pontosabban mellé ,de az nem én voltam! Rajtatok kívűl nem sok R1es ismerősöm van! :-( A környékünkön inkább a Hondából +a Suzukiból van dönping! Ez a Juliusi túra már csak ezért is jó ötlet! Legalább megismerjük egymást! Én azt mondom aki csak teheti jöjjön el!
Az biza én vónék, de tényleg kicsi a világ! Geri rendes srác nagyon, mág Igoréknak is elküldte a képeket. Legközelebb kérd meg, hogy a mutassa meg a motorját is, hadd legyen egy jó napja!
Te nem voltál a p.ringen nyár végén-ősszel még két R1-es cimboráddal?
Szállást tudsz valamit vagy majd kit keresünk? Mert így hogy nem tuti a létszám ,nem igen lehet fefoglalni semmit! Vagy igen? Asszonyt ,barátnőt hoztok?
Mit szeretnél onnan?
Sziasztok srácok B.U.É.K. mindenkinek végre sikerült regisztrálni magam (számitógép guru vagyok )
jol van.
csak ne feledd akkor.akkor mar veled 4en vagyunk de lehet jön meg par R1es fraek +a haverjaid.legalabb jo buli lessz.
1000%ra nem tudom mondani ,de részemről nincs akadája! Meg ha én megyek akkor biztos jön egy két haverom is! De majd még pontosítunk!
sracok
juli 7-8 adikan salzburgban van a nemet superbike bajnoksag 1ik forduloja.valaki
akar jönni???
buek emberek

miert nem minden elerhetö minden,a regisztralt tagoknal ,a r1-forum.com on???kepeket nem tudom megnezni:((((((((((
van valaki teljes tag???
Ezek nagyon jól néznek ki, kb. 1 éve találtam egy amerikai oldalt, ahol ezeket forgalmazták, de sajnos a 2003-as R1-emhez nem lehetett kapni a fényszoró körül lévő kör alakú helyzetjelzőt..:-(

Amúgy ezen kívül mit árultok még? Nincs valami kültéri neon, vagy LED sor, amivel pl. a hűtőt lehetne megvilágítani?
Sziasztok :

Nyakunkon az új év, elmúlt a karácsony, a motoros csizmádat
hagyd békén barátom! Míg újévi malaccal tömöd ki a hasad,
a jó meleg garázsban rohad meg a vasad. Várd ki a jó időt,
én csak azt ajánlom, motorozhatsz nyáron, végig az
országon. Tavasszal felkötjük a motoros kendőt, így kívánok
Nektek Boldog Új Esztendőt!
Motoros élményekben gazdag új évet kívánok mindenkinek!
helyzetjelzők csak, ha felkapcsolod a tompítottat, vagy a refit, szinte már nem is látszik, így legalább a zsaruk nem basztatnak :P
és ezek csak helyzetjelzők,vagy ha mész látsz is vmit?
a lapon van mg 1 sárga kép, mondjuk majdnem u.az. Tegnap szar volt a képek hivatkozása, most már megnézhetők a képek.
szepek szepek-de
BUEK mindenkinek


amugy a sarga angel eyes-es r1 röl van meg kep??mccoy csinalt sargat???foto jöhet:
)))))))))))))