Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

masnak is az van?hol a baj.visszamatricazod 750re:)))))

masnak is az van???akkor a baratnödet is hapsira csereled,mert masnak is az van????

megnezem mit tehetek erted,1 siofoki kvert,a nyaron 2007 ben fizetendö
itt van a jarmü hirdeteseknel.50-60km el volt a balesete,a gep szerintem jo allapotban van,par karc al
ja jó én csak a régebbire emlékeztem....akkor nem szóltam
A mostani is ekörül forog nem?
na ez sem fog keveset forogni....vagy csak a ford. mérő szerint
Elégnek éppen elég lenne, csak az a baj, hog mindenkinek1000-e van. Inkább nem cserélem le.
erről az r1 ről tudnál bővebb infót adni?
elhunyt tarsunk kilosa-elado 700000penzert.
ddt500
ezt is veletlenül tudom ,sokat lehet ujsagbol megtudni.
de a kainzingerek suzit is csinalnak.de en elöbb cseret csinalnek 1000re,annak ellenere hogy szupi a 750.power commander, a szokasos.amugy amit 1000bol utcara keszitettek holnap meg is tudom mondani hogy ki,az 212pacika-
eleg??
pohi lenne 1 kérdésem: most lesz meg majd a jogsim az A1ből és van egy cagiva mito 125ccm 18kw azt vezethetem ??
Az jó
Igen, köszi!
Megprobálom holnap feladni matricákat.
Hy Börni !

Átutalás megérkezett
&&& Koszi.
&=Alt38
Én valami brutálisabbra gondoltam. Nem olyanra amit meg tudok venni. Hanem mondjuk felfúrva 900-ra meg ilyenek. Mint itt az 1200-es R1.
Nekem 142 van. Leo Vince rendszer DandD dob. (Bocs de nem tudok "and" jelet írni)
LKM: full rendszerrel 156 LE a gyári 136 helyett például...
Csak dobbal pedig 151 LE.
LKM - 23 éve csinálják, és több mint 5000 motor került már ki a kezeik közül.
Te figyi! Gixxerre nem tudsz ilyen oldalakat? Mr mint ami ilyen részletesen leírja mint itt, hogy mit csinálnak vele és hány pacis lesz? Mert kiváncsi lennék, hogy az Én gépemből mennyit tudnak kihozni.
na latod ezt a cikket nem olvastam.
de visszaterve a kainzingerre keresd mega reitwagen cikket a presse oldalon,ott van a 170-190le valtozata is.jo aron

ha kellene akkor be tudom scannelni
da akkor kivel csinaltatod???
Jóvanmááááá...
Kainzinger R1, peeersze 210 LE-vel... erről a motorról csak a karbontank többe kerül, mint az a 170 LE-s kis tuning amit én néztem!
Ráadásul ez a Kainzinger R1 elég randa, élőben még inkább mint képeken - ilyen áron meg nem kell egy árva csikó sem!
Neked 2004-es jutott, Pohinak meg az előző...
Hát, ha szoktad olvasni a teszteket, akkor láthatod, hogy a gázreakciókra az összehasonlítási alap mindig egy karbis motor gázreakciója... ami legjobbat olvastam/hallottam eddig injektoros motor gázreakciójáról, hogy "tisztára oltan, mintha karbis lenne". Azért ez sokat elárul.
Szóval szerintem csak állíttasd be szépen a motorod, és ha minden okés vele, gyönyörűen fog menni!