Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gondolom be kell ejteni a villákat 4 miliméterrel,pilot race 2-nél pedig 9-el.
Hi!
Ha tudtok segítsetek!!
99" R1 váz kellene nekem óccsóé.
Fájna a szivem ha quad lenne belőle.
Jaj....de lesz térdelés jövőre , ha máshol nem is de a kavicságyban biztos
Már csak a jegyzet érdekel, hogy mit jelenthet:
"note: set fork tube height to 4mm above top triple clamp, 9mm with Michelin Pilot Race 2 tires fitted"
Végül is ahogy megnéztem......egyértelmű a dolog. A "kormányból kiálló aranyszínű kulcsal állítható izét" kell úgy állítanom, hogy 3 vonás legyen látható az alját és tetejét meg 12-12-re kitekerni, hátul gondolom ugyanez a szutu csak ott a közepét 3-asra és a csavarokat 14 klikkre 0-tól......
Szeva Danny!

Ezek közül elmagyaráznád sorban, hogy melyik mit jelent? Úgy mintha nem értenék hozzá Szóval nem húzó meg nyomó meg ilyenek, hanem maradjunk annál a formátumnál, hogy a

"nullától 5 klikk a villaszár alján lévő csavaron" stb. Sajna máshogy nem értem....

De ha másvalaki el tudja magyarázni azt is szívesen veszem
Hideg lesz ,de én gurulok egy lezát!
köszi tesó! Mikor megyünk máááár??
Na ez baromság.Elöl legalább 6 csik látszik az elöfeszitésen.
Szeva Jana!

Elöl:előfeszités:2 vonal látszik
húzófokozat:2 klikk kifelé
nyomófokozat:4 klikk kifelé
Hátul:előfeszités:5-ös pozició
húzófokozat:2 klikk kifelé
nyomófokozat:7 klikk kifelé(mind a teljesen betekerttől),de egy (p)ereggyesen minek állitgatni?:)
Ilyen ez a Pesti élet....
Köszike, tényleg rám fér. És a ma estit se tudom megúszni, hajjj.
aaaa mindjárt sajnállak......buli,buli,buli.
Zsúfolt napok, minden napra van valami szülinapi buli, összejövetel, évzáró party, meg mittudomén mi. Sanyarú a sors...
mi ez a nagy fáradság?
Gondoltam, hogy azt. Hát, én szívesen bealudnék ma este, mert már alig vannak résnyire nyitva a szemeim.
Te Danny nem azért este mert bealszok,hanem mert otthon van és csak este érek haza....
De azt akarom továbbadni amit töled kaptam....
Én is el tudom neked küldeni mindkettőt, ha Krisz esetleg bealszik...
Pálya vagy utcai beállítás kell? megvan mindkettö ha kell.Ha gondolod este meg tudom nézni.
mindenkinek válaszoltam, aki írt, szal nem jött át a levele sz.tem. Milyen címről írt? Vegyen fel, az a legegyszerűbb.
Egy haveromnak kellene írt már mailt de nem válaszoltál. Szólok nemi, hogy próbáljon, vagy vegyen fel msn-re
Hali! Igen, van még egy fehér, meg egy fekete. Vegyél fel MSN-en vagy írj mailt, ha érdekel!
Helló van még 600rr hez hátsó lámpád?
hali
segitség kellene 99-es r1 első futómű beálitásának adatai??????
köszi