Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó buli csak " buliután nehéz a takarítás"
Köszönöm! Látom te se rakod el a kopott gumát! :-)
az egykerekű motor utánfutót motorkulinak nevezik... külföldön harleyosokat is láttam olyannal nyomulni :)
Ittvannak a képek már lemütöttem a régebbi mocirol ezért csak igy naturban van.az ujj elképzelésem hogy az alja zsanéros lessz önzáro anyákkal és így könnyűlessz hajogatni a rendörbarát függőlegestől a sebességbarát vizszintesig:))))
Tomcat megtennéd hogy csinállsz egy képet a mocid hátuljáról és felteszed ide? A rendszám tábla tartód érdekel... köszi!
Na jó, de az tényleg utánfutó, ez meg nem az... kíváncsi lennék, meddig bírnák a kerekek a 200 feletti autópályázást!
Motor utánfutó ,láttam már Goldwingen! Két kerekű ami a csatlakozásnál fordult! Meg van egykerekű ami fix tengellyel van és együtt dől a motorral! Bár ezt azért megnézném egy R1 en! Vagy csak utánna kötjük kerék nélkül .aztán lobog! 100 alatt úgyse megyünk! :-) Csak majd előzésnél rá kell számítani! :-)
Tulajdonképpen nem is rossz ötlet....
azt hittem először h a motor után lehet kötni és úgy húzni
Igen, kereke is van, meg minden.
Ez 44.900 Ft, de egy kicsit extrább a megszokott táskáknál. Egyébként egy komplett táskarendszer része.
Az alsó pánt elvezetésére pedig biztosan van megoldás, bár R1-esen még nem probáltuk.
Szia pohi küldtem egy mailt elfelejtettem beleirni hogy lehet külön külön is rendelni a bukogombát
Az alsó pántot nem pirítja meg a kipufogó?
Jól látom ,hogy össze rakod és tudod húzni mint egy bőröndöt? Nagyon komoly! De mennyibe fáj ez? Amiket én nézegettem azok 32-35000Ft körül vannak!
Ehez mit szólsz például?
Az enyémen is ilyen van ha megfigyeled . Lefényképezzem?
Nem akar senki kocsival jönni? Két hálózsák ,egy sátor meg némi ruha? Problémás a motoron! Akarok venni sport motorhoz való oldal táskát! tanktáskám már van. De szerintem még így is nehéz lesz!!! Vagy van valami jó tippetek?
Ha meglesz a 4 bukógombád akkor szeretném ha tudnál róluk egy közeli képet küldeni. Oldalt nekem is van....de láttam képeken, hogy a hátsó lengőkar forgójához is gyártanak....kép alapján megcsináltatom....
reszleteket meg nem dolgotzuk ki.
meg van idö
a juli 7-8 as gurulás engem is érdekel szombati indulás vasárnap vissza max péntek du 4orás indulás mert h-p-ig mindig dolgozom
Részemről jó a sátor is! Viszont ha esetleg jön valami ismerős autóval akkor a cipekedésbe segíthetne! :-) Én hozom a barátnőmet is! Meg említettem a dolgot a havernak(600RR) is ,mondta hogy szívesen eljönnek ,de ő is barátnővel! Ott a pálya mellett van lehetőség sátrazni vagy kempingbe lennénk?
köszi meg kihagyom
Nálunk fantasztikus idő volt ,gurulzunk is egy jót! :-)
kis reklám a régi vasat 1.950-be ellehet hozni 12800kmela yamaha zakar szolnoki kerböl. pályáztam jó vétel
köszi .szerintem is szép tavaszra még átesik egykis plasztikán pl:4db bukogomba (végh jana féle),hyperpro gátló,kipuff flexelés,sportszürö ez mind kimaradt az előzőből
az erste volt a legjobb mert már az elsö honaptol 50-50% a töke törlesztés/kamat arány a merkantilnál ez23-78% volt a kamat javára van már 31km a gépben .