Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az R1 -en ugyan úgy mint álltalában a yamahákon nem olajnyomás jelző van, hanem olajszint jelző.
Ezért alszik el pár másodperc után és csak akkor gyullad ki, ha alacsony az olaj szint
Sziasztok, kellene egy kis segítség: egy barátom vett egy törött 2003-as R1-est, most helye közel már kész van, csak a műszerfal környékén van még egy kis bibi. Normális jelenség-e az, ha a gyújtás ráadása után az olajnyomáslámpa felvillan, majd rövid idő múlva ki is alszik. Nekem volt egy Bulldogom, azon így volt, de így van-e az R1-en?
Előre is köszönettel.
(A legszebb új 1000-es a 2007-es R1)
06707764510
Hyperpro gátló eladó 2002-2003 as r1 re való (talán régebbi modellekre is)

Bolti ár 50%áért
OK!
Örülök, hogy tetszik
Börnimaci megérkezett a cucc
nagyon profi köszi!
Hy danny.Beleszerretem a pályázásba,és venni akarok egy olyan mocit ami kimondottan erre van.Nem akarom ezt összezúzni.
Hogyhogy?
Eladó ha valakit érdekel:1.2m 99 35000km
köszönöm koma! nincs nem is tudom hogy nézhet ki??!! igaz talán 1szer ha megnyomtam a hátsó féket , de vizsgára nem ártana!
mennyi a havi fix??
Eladó 2004-es tip. R1 jobb és bal oldali csúszásnyomokkal. Magas plexi micron sportdobok.
1800000 Ft vagy hitelátvállalás 0 ft beülővel vihető Tel 20- 5368844
Szép motor nagyon!
Van hozzá való féklámpa kapcsoló, a tieden az nincs rajta?
igy vettem a mocit rajta volt dicsérik, viszont féklámpa kapcsolo nem tartozik hozzá
Jana, ez a 99-es gyönyörűség a tied? Honnan van a lábtartód??
tokaj
Kriszr1!
A bal de stornó! Börnimaci segített már! Köszi mindenkinek! Jó fejek vagytok!!!
Egyébbként a Börnimaci nekem is sokat segített már, és igazán korrekt srác!
Sziasztok!

A Börnimacitól rendelt farokidom matrica csúcsszuper lett. Ha matricagondotok van bátran merem ajánlani őt

Ebből a választékból nekem a piros R fekete 1 változat tetszett meg
Hali!
Van 2 oldalidomom elado ha meg erdekel az egyik az serult.
Na igy néz ki,de ez jobb oldali.neked balos vagy jobbos kell?
Emberek, van 1 eladó r1-em. Kúrva szép állapotú, 2002-es, garantált 11000 km., friss műszakival,szervízzel, új gumi, fékbetéttel, fémfékcső, bukógomba,karbon deklivévő,szervízkönyv. A legjobb haveromnak is eladnám annyira korrekt állapotú. Ára:1750000ft. HA érdekel hívj, hitel nem porbléma 30 9988083
Szia!
Á még nem meg most az R1-re kell a manesz...
Szeva Snake01!

Jobbulást! amúgy találtál már eladó házat amiket kerestél ???