Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2002-2003-mas jobboldali oldalidom eladó. A mattfekete színű, mely a piros, és a szürke mocikon van, piros-fehér matrica van rajta, de hát ezt ugye 2 mozdulat levenni, ha valakinek ezüstre kell. Az ára 29990 forint! Teljesen gyári, nem sérült, nem hegesztett, full jó, sérülésmentes... csak poros, mert áll már egy ideje :) Ne kérjetek képet, szerintem mindenki tudja, hogy néz ki...
06-20-914-55-12
Ennek örülök. Nem tudom, az enyém miért mozdult el a bilincsben.
Na, nekem nem lötyög a dob a karbon pántban, szorítja rendesen!
A lámpába van integrálva.
Így van.
Jó, ok, igaz, a dobok maguk szépek, nagyon is! Csak éppen nem illenek a motor hátuljához. Egyrészt kettő, másrészt nagyon kilóg. Végül is a kettő még nem is lenne baj, ha nem lógna ki...
Azért szépnek szép volt, láttam/hallottam párszor élőben.
Na igen, az meg a másik. Bár ha szép lett volna, azért a hangért megérte volna áldozni. Úgysem vesz az ember havonta dobot...
A legnagyobb szívás a Kawa dupla dobbal az ára volt... Viszont a 2006-07-es ZX10R-re meg a két dobból egyet csináltak. Annak viszont van értelme is legalább.
Szerencsére a 2007-es ZX6-on már visszatértek az egy dobos megoldásra.
MilleRR neked nincs is hátul indexed? Vagy a hátsó lámpában van?
Ha jól emlékszem, te épp egy Akrát cseréltél Thunder-re.
Az szép! Én is azt fogok rátenni! De szerintem majd csak tavasszal!
Na igen, R1-en szép a TwoBrothers, mert azon eredetileg is két cső van. Sajna ZX-636-ra is két csövet terveztek, ami viszont (szerintem) nem szép. Kicsit sajnálom, mert a hangja biztosan nagyon kemény. Amit egy K6 Gixxer 750-en hallottam... Az brutális volt! Azt füldugó nélkül hosszabb távon... De az Akrám is nagyon szépen muzsikál, szavam nem lehet! És szép is.
Egyenlőre a gyárit fogom visszatenni rá.
A távlati cél a TwoBrothers.
Jó hangja van nagyon, a Danger előtt hallotam egyszer.

MilleRR, megkérdezhetem, mire cseréled?
Küldtem a mailt.
Email : info@carparts.hu
Van benn a boltban nálunk egy pár ugyanilyen Thunder Dob. ZSír új.
Valamint van amit látsz a gépemen, az is eladó.
Ha érdekel adj mailcímet, vagy csörgess meg. Mondom az árakat. 70/236-00-69
Az a két dob mennyi pénz és hol kapható ?
Az én R1 emen így néz ki.
Zsozso! nekem Dannyéktól van ugyan ilyen. ha érdekel akkor küldök képet, olyat amin fenn a rendszám is.Hmm?
Elég jónak tünik. R1 és R6 képed nincs? Vagy hol keressek? Megnézném az index kialakitást is.
Dannyboy!Kaptam az infót hogy esetleg te tudnál nekem segíteni!Tehát szeretném a motorom fényszóróját lesötétíteni!Nem szeretném sotétítő festékkel lefújni inkább érdekelne egy fényszórómaszk!CBR600F re 2005 ösre!Nem tudom merre induljak el ezügyben!Tudsz segíteni?
Egy képet azért csatolok hogy miről is beszélek!
Ez megfelel?
Persze nem ilyen négyzet, hanem magyar rendszám formájú és méretű!