Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Nekem az előző R1 jobban tetszik.
Ilyen rendszámtartót hol lehet venni? Uj R6-ra is kellene.
Mi köszönjük szépen...
A szerelőlány alatt szivesen lennék ülés (állás )
itt 1 feher 007( )-es
szerintem nagyon szep ez a szin.
Köszi .én már pihizek
Épp jókor érkeztél, mert én meg most indulok Küldtem a válszat.
köszi pohi .csak most értem haza a melóból . elküldtem a mailt.
Már vagy 2 órája tudom hol találod meg.....majd jelentkezz....... Egyenlőre annyit, hogy Bp.IV.ker.
izééé.....pohi@vipmail.hu
Holnap du.-ra megmondom, hol találod .....ha küldesz egy üzenetet a pohi@email.hu-ra.......a multkor elfelejtettem elmenteni.....
Nálunk is fekete volt! Szép de én azt a piros felnicsíkot hiányoltam róla! Az enyémen van és szerintem tök szép! Amúgy jó a vas ,faszák az új fékek! A lengőkar mondjuk nekem nem tetszik! Meg még az nem tetszik amit már irtam is ,hogy olyan hülyén kilógnak a kipufogói! A fordulatszámmérője viszont nagyon komoly! Összességében szerintem 500,000Ft.-tal nem ér többet mint az enyém!
Bocsi a képet elfelejtettem
Tényleg a KÉK a legszebb.Nállunk a dekoráció is ott volt a szeren sajnos nem tartozéka a motornak is
Kék a legjobb
Hi Mindenki. Ja, hogy Ti nem láttátok a piros-fehéret? Sebaj, ebéd után teszek fel képeket, vidiót róla.
Ahol én voltam, ott kéket mutattak be. A fekete jobban tetszett volna.
na jó jó az a fekete:)
Nekem nagyon tetszett!!Neked? Csak kár hogy fekete volt.. arra fele is? Igaz hogycsak feketét mutattak be az országba???
Na ki mit szól az új eriggyhez?
Dani megjött a csomag! Köszönöm szépen!
Háj ewribadi ha valaki tudja kinél van a régi mocim(2003 R1 ezüst UPA 128)Yamaha toptata-nak adtam el.jelezzen vagy küldjön képet róla aki tud valamit .Köszi.
Áhá köszi .cak dásziz gút problem hogy oceny kicit sprehenzi dojcs und englis . viszont verri gút beszél magyar
tomcat R1

ez a PS


mille-köszi