Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok , 929emet cserélném 98 2001 es r1re , fotokat az adatlapomon találtok , elérhetőség ugyanott ( email )
Bordó fejidom ügyben sajnos nem jutottam előre..
Esetleg valakinek nincs olyan ismerőse akinél lenne ilyen és nem kell fényezni? Összes bontóst-hirdetőt felhívtam, de sehol sincs... :/
Yamaha Yzf 750-hez valaki nem tud komplett hibátlan karburátorsort?
Aki tud ide írjon: tiszo.zsolt@freemail.hu
Én meg szeretek röhögni az ilyen fogyatékosokon akik a hülyét is j-vel írják !
Amúgy nem valószinű, hogy ilyen madaraknak sok keresni valójuk lenne egy teljesen normális-összetartó közösségben
Augusztus utolsó hétvégéjén szokott lenni.
Hahó! Barcikai találkozó mikor lesz?
Barcikai találkozóra jössz? Ha nem akk máskor
Köszi!

Ment mail!
Nincs elfelejtve! Mikor kéred?
És még jössz érte 2 tábla Milkával
Szerintem én 7ért tudok neeked! Elküldöm a méreteket és ellenőrizd le ha már kiszerelted! Nem olyan nagy mutatvány! Én nemrég cseréltem benne!
Nem speckó csapágy!
Tudnak adni olyat! Csak a méreteit írd meg!
ja és a lánc is elviseli 1cm-t jött előre
2002-es R1-ben elkezdett valami zörögni. Melegen nem csinálja(még), csak hidegen, főleg akkor mikor kis gázt adok, és visszapörög. Van valami tippetek mi lehet?
Szívesen!
Sajnos speciális csapágy! De én a Yamahánál vettem utángyártottat oolyan 15eft körül
Igen, létezik csapágy a "motorosbolton kívül" is. Olyan helyen érdemes nézelődni, ahol japán csapágyakat forgalmaznak. Koyo, NTN Ha van kedved neten rendelni, akkor a Germalex KFT-nél kérdezd meg. Ha még nincs szétszedve, lehet hogy típus alapján is ki tudják keresni.
eddig is jól ment,de igy jobb köszi
Akkor, hogy valami értelmes segítőkész hozzászólás is érkezzen a fórumba megkérdezném, hogy 2002-2003-as R1 kormánycsapágy speckós dolog vagy bemegyek a csapággyal egy csapágyszaküzletbe és tudnak adni ugyan olyat? Köszi!
predatork2

Szájhős powa.... az ilyen emberekre nem sajnálnám a hátsó gummát elfüstölni :))
hu akkor mingyá bőgök....szeretek a nem vicces dolgokon röhögni,pláne ha valaki huje
Igen bent maradt mivel maga alá darálta a motor eséskor .Nem volt olyan vicces.
hupsz....a baloldali bent maradt....
Igen bukógomba de csak a jobb oldali van meg.
anál izgató....