Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az első képen bal felül, az mi? Bukógomba?
Sziasztok! Eladnám ezeket az alkatrészeket komplett 10.000.-ft-ot kérnék érte,van benne 2007-08 R1-re való első fékbetét még 4mm-er van rajta,első lánckerék. Háromféle rendszámvilágítás, index kábel,kormány súly,stb...
Sziasztok.Eladnám Mivv Gp dobom ha kell valakinek.Irány ár:38.000ft Összekötővel együtt.
Rendben.
OK akkor pénteken
Üdv!

Képek, beszéljenek magukért. A hullámvonalnak nincs vállasodása, ezt talán visszaadja az él felőli nézet, de értelemszerűen egy ilyen 20e körüli futású lánckeréken az oldalsó recézés már ki van simulva.
Pedig elküldtem az adatlapos e-mail címre. Na, még egyszer.
nem kaptam meg telszámot.
Az egész egyben 4e Ft
Üdv!A lábtartót mennyiért adod?(fékpedállal)
csak felni van meg egy gyári kormányteló még nem használt dobozban
Már nyélbe ütöttük, rá pár napra el is hozta nekem. Most más alkatrésszel kapcsolatba keresném csak nemtudom. Mert nincs számom:)'azért köszi. De mondjuk ha van plusz hátsó tengelyed hozzá akkor az érdekelhet!
nekem van felnim hátsó 04-06hoz ha jó és érdekel vagy nem jön össze a másik 42 forint irányáron
Sziasztok!

Felnit kerestem pár héttel ezelött és valaki felhívott innen a forumról hogy van neki. Nyélbe is ütöttük a dolgot. Na neked üzenném hogy hívj fel legyél szives mert elveszetek a telszámaim:-))
Üdv. András
nekem ebay-ről van, 6800 pénz volt és jó mínőségű kínából
mostmár csak 1 telszám kéne dobd át privibe
Elméletileg stimmel: link
Itt kikeresve a 2000-es évjáratot, ugyanazt a rajzot dobja fel.
1-2 szemmel hosszabb lánc is fog kelleni, nem? Persze lehet, hogy nem okoz számottevő változást a tengelytáv csökkenése.
köszi tehát csak hátsó 2000-sre kéne most 43-as van130-as csavartávolsá 110-s agy-középpel 530-as lánc csak a biztos miatt kérdezem
1.650.000-ért hirdetik fent van a hasznaltauton
Nem igazán értem a kérdéseidet, gyári lánckerékről lévén szól, ami gyári elsőszerelt lánccal volt használva (hacsak nem valami másra akarod feltenni, mert akkor érthető). Megnézem majd. Vagy, ha a Méray honlapra keresel (talán bikeparts.hu), ott ki lehet bogarászni a cikkszámok alapján, mely egyéb típusoknak ugyanaz van jócskán átfedés, pl. a 18-as első lánckerék az xjr-hez volt írva; azt utólag nem javaslom senkinek R1-hez, mert alig fér be, lánccal és a blokkvédő vassal együtt megy csak fel, azok külön már nem férnek a helyükre)
Van lényegében új, 16-os első lánckerekem is, abban talán 500 km sincs, mert a körutat leszámítva nem jött be (közepes gázra kapart 1-2-3-ban) a magasabb utazófordulat és a +15% km-óra csalás.
Tehát majd du. megnézem, aztán valamikor felteszem, ha addig nem deríted ki.
Azt mennyiért kínálják?
Sziasztok! Dupla bubis sötét plexit nem tud valaki 2005-s R1-hez?
RN09 2002-2003 R1 hez van pár cuccom:

Kis hibával
-Bal oldali idom. 7e
-alsó idom 10e
-komplett gáz bovdenekkel törött tubussal 8e
-leömlő 2 nyomott szárral 8e
-bal oldali teleszkóp (csak horzsolt egy 10 centin, amúgy hibátlan) 17e

Ami hibátlan:
-bal kormánycsutka 4e
-kipufogó exup rész + összekötő 15e
-hátsó sárvédő 7e
-jobb oldali lábtartó alkatrészek ?e

igény esetén mindenről tudok képet küldeni.
tomate002@gmail.com vagy 06304906443
Én anno amikor megtekercseltettem jó lett! Azóta is jó,bár a mocit már eladtam! Nekem 2x égett le 3,5év alatt, 1x a gyári, aztán a 40ezres bontott! 2002-2003 évjáratnál ez széria hiba! Én nem ajánlom a bontottat! tekercselőt tudok ajánlani aki garanciát is vállal rá!
ha megtekercseltetem utána már jó lesz? vagy csak egy darabig?ja és a feszszabályzot nem teszi tönkre?