Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

még aktuális,de kéne még néhány adat csavar távolság agy-átmérő,hányas lánccal ment? mert a JT lapján egyformának írták
Jobban jársz ha megtekercselteted!
13-ért megtekercselik! bontottan min 40ezer,és mivel szériahiba az is le fog égni!
Sziaszto keresek R1re 2005 ös èvjárattól kezdõdõen rendszámtábla tartôt elsösorban walter moto-t de más falyta is èrdekel haszbnált is lehet aki tud valamit írjon!
Sziasztok a segítségeteket kérném 2002 2003 R1-hez lenne szükségem generátorra ha valaki tudna ebben segíteni nagyon örülnék!

Előre is köszi!
Sziasztok!Most írok először ide az R1 fórumra és máris a segítségeteket kérem!Nincs valakinek vagy valahol egy 2003-as komplett blokk eladó az enyém sajnos beadta a kulcsot!Előre is köszönöm!Üdv!
Hello,

Nekem van, majd lefotózom, ha még aktuális. (RN12, azaz 2004-2006 évjárathoz.) 18/43-ra váltottam, azért vettem le.
Sziasztok!

Az egyik kecskeméti szalonban áll egy 2007es fekete R1 11000 km-el, akrapovic-okkal.

Esetleg tudtok bármilyen infót a motorról?

Előre is köszönöm!

Edem
harminc/9684-102
Szia!

Menet közben nekem is 70 fok környéke,persze városban araszolásnál nyáron 100 fok fölé megy.Az,hogy hidegen elindul a ventilátor nekem is csinálja,de ez gyárilag van így,hogy bizonyos fordulaton olyan 1500 környékén tartod,vagy ha magasabb az alapjáratod és belemegy abba a tartományba, akkor bekapcsol.Ez a funkció kikapcsol ,ha elér egy bizonyos hőmérsékletet,vagy behúzod a kuplungot és sebességbe rakod.Yamaha szerelő mondta,kipróbáltam és valóban így működik.
Köszi a tippet. Felhívnám de nem tudom ki Ő.
Hívd fel a Grandét, most adtak el egy elején törött Rn12-őt.
Azért köszönöm szépen!
Nekem 2003-as van de szerintem sok különbség nincs.
Múltkor raktuk össze a hűtőt és a leírásban olvastam, hogy üzemi hőfok a 100-117C 117-nél kapcsol be a venti 140-ig még "okés" 140C fölött meg le kell állni vele hűlni hagyni.
Sajnos nincs,csak betétem van,rosszúl elmékeztem!
SZIASZTOK.Azt szeretném megtudni 2000 évjáratú R1-nek mi az üzemi vízhőfoka?Az enyém menet közben nem megy 68C-fölé.A ventilátor meg sokszor teljesen hidegen is be-be kapcsol 1-2 másodpercre.Vajon mi szállhatott el?Segítségetek előre is köszönöm.
Köszönöm előre is, majd egy árat is írj légy szíves!
Nekem valszeg van,holnap megnézem!
Sziasztok! Keresnék bármelyik évjáratú R1 fékbetét alá való hővédő lemezkét. Ha valakinek lenne ilyen elfekvőben, dobjon már egy emailt nekem a feket663(kukac)freemail(pont)hu címre! Köszönöm előre is!
hali, 2002 es r1 em van
http://www.kepesmotor.hu/​kormanylenges_csillapito/​p921140


ezt találtam de fogalmam sincs egy tartó konzolt, ki mennyiért csinálna... tudnátok segíteni?
Rajta leszünk tesa!
Köszi!
Üdv! Nekem is tekercs problémám van,meg tudod adni az Ózd-i ember elérhetőségét.Előre is köszi!(kvandras@citromail.hu)
Sziasztok! Tanács kellene! El ütöttem egy galambot és a jobb oldali tükrömet ki ütötte a helyéről. Minden egyben van csak a tükör eset ki a helyéről. Honnan tudok R1-hez tükörlapot szerezni? Esetleg valakinek nincs elfekvőben? Előre is köszi