Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az 5100 félszintetikus, a 7100 teljesen szintetikus.
Van igény ilyen átalakításra? 2,1kg/db.
Köszi az infót. A szűrő infót is!
Motulból láttam, hogy van 5100 meg 7100 is. Mi a különbség?
Hilfofiltro HF303 2000Ft- körül van, szerintem bármelyik motoros boltban.
Én Motul 10w40-et ajánlok
Beindult a vas... Szét volt esve az AC pumpa. Összeraktam, faszán megy. Milyen olajat rakjak egy 2003-as blokkba? Olajszűrőt hol vegyek és milyet?
Köszi!
Vagyis gond, hogy száraz a gyertya...
Köszi! Lecsekkolom a szervizkönyvet. A szikra tuti az pipa. A gyertyák csont szárazok az nem gond. A keverék meg majd lesz amilyen lesz ha adja a benzint.

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:evI1c2Vt4OYJ:w
ww.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_yzf_r1-5800024+&cd=1&hl=hu&ct=cl
nk&gl=hu&client=firefox-a

Erre neveztem be amúgy. 270ért hoztam el. Lesz vele meló, de látok benne fantáziát. Esetleg elektronikusan nem tilthat le az üzemanyag adagoló rendszer valami meghibásodása miatt?
Benzinpumpát csekkold. Injektorosnál gondolom kell a nyomás, ha nincs, nem lesz spricni, feltételezem, nem pedig tudom, hogy az injektoroknak van egy bizonyos nyitónyomása.
Keress/kérj egy service manual-t valakitől, ha nincs, meg a hozzávaló nyelvtudást, mert abban minden le van írva. Három dolog kell: szikra, megfelelő keverék (benzin-levegő)és kompresszió. Ezeket kell kipipálnod sorban, al-komponensekkel együtt. Sok sikert!
AC pumpa?
Szikra van, a benzint nem kapja meg. A tankban van 5 liter, de a rendszer nem veszi fel. Ötlet? Köszi!
Sziasztok!
2003-as r1-em nem pöffen be. 1,5 évet állt. Benzint cseréltem. Első injektoros motorom. Mit nézzek át a siker érdekeben? Köszi !
Sziasztok!

Lenne egy eladó gyári fekete-sárga idomszettem eladó. 2009-2011es R1hez. Hibátlan, tank kivételével komplett. Ha valakit érdekel írjon, árról megegyezünk.
M16X1,5 nagy szakítószilárdságú imbusz. Betekered, és lejön.
Igen, csak nem mind1, hogy milyen a csavar :)
Srácok!
500 ft-os csavarral le lehet szedni a kiba.zott lendkereket
Akkor jöttünk rá miután esztergáltattunk hozzá lehúzótt 5 ezerért ami nem is lett jó
Még szerencse , hogy motor szerelő mondta milyen legyen a menete a lehúzónak
Én a Yamaha Harmatiban vettem kb 2éve,olyan 500ft volt darabja!
sziasztok!
esetleg ha valakit érdekel fékkar vagy fékcső... együtt 22

http://www.kepesmotor.hu/fek_k...
Ez tényleg sok. Én 2000-re tippeltem.
louisba szokot lenni 6db1800ft szerintem motorosbolt rendelni tud
Igen a gyári csavar majdnem 14000Ft ennyit meg nem fogok kiadni 8db műanyag csavarért, de még 5000Ft se
Én vennék a Yamaha boltban.
Nem lehet egy brutál összeg...
Ok köszi hogy irtál
sikerült kapnom egyet már mielött írtál, de köszönöm!
És még valakinek esetleg a fiók alján lenne 4db plexi rögzítő csavarja? :)