Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv!

Még mindig kerestetik jobbos hibátlan oldalidom bordó színben :)
Persze ne csillagászati árakon ;)
Szia Britt,

Hívj fel és megbeszéljük.

Üdv
Szia!
Természetesen átküldöm ha nem kérted volna akkor is küldtem vna! :)
Jó képek lettek! Jó volt hogy lejöttél és kipróbáltuk egymás mociját! Ma viszem is vezérlés állításra tegnap lebeszéltem a mágussal!
Üdv: L
Sziasztok!
Hát próbáltam csinálni rá lehúzót, ami jónak bizonyult de inkább elgürbült , meg tört mint , hogy lehuzza a lendkereket
Pedíg vastag és elméletileg erős anyagokkal dolgoztam !
De jó hír!
Nem tudom hogy hogy, de apu hozott valami szakit és megcsinálták lendkerék levétel nélkül a töltést
Amint kiderítettem , hogyan is csinálták megosztom veletek
Szia Chris!
Fejidom, (ha külön eladó) és a bukógomba készlet mennyi lenne? Esetleg első fém fékcső?
Köszi, üdv:Brit
Itt a megoldás! [23915] 2011. május 31. 16:41
olvasd el!
Elég hozzá egy csavar+ laposvasból tudsz csinálni egy fogót amivel a lendkereket meg tudod fogni! De felyből nem tudom a csavar átmérőjét és menetemelkedését (nem normál menet!) De ha visszaolvasol itt a fórumon tavaly nyáron érdeklődtem én is e-felől!
Majd a képeket légyszives ha tudod küld már el, amiket csináltál a gépsasokról .
cimem:patvaros87@gmail.com
Köszi!

Üdv
Szia te hogy szedted le a lendkereket ?
Sehol nem találok lehúzót hozzá
Esztergáltatni akartam de az több mint 1 hét nemsokára utazom el elég hosszú időre
Úgy hogy ennyi a véleményem az idén nyári motorozásról :
Szia!
Természetesen! Örülök neki!
Én is kiváncsi vagyok a te tapasztalataidra!Amikor ráérsz találkozni csörögj meg! Megadom a számom: 308153350 de a hirdetésen is ott van...
Egyébként a héten délelőttös vagyok, délutánonként ráérek ha van kedved ugor le B.ábrányba.
nem eladó, februárban vettem a 05-öst!
Most látom!
Eladó a motorod ?
Nagyon köszönöm nektek a segítséget!
Nagyon fainok vagytok
Most meg azzal akadtam meg , hogy nem tudom lehúzni a lendkereket
Félre ne értsetek nem vagyok béna p.cs de aztán lehet még is
Valaki tudja hogy hol tudok beszerezni egy lehúzót ?
Jah és van egy kis meglepim szeretném megosztani veletek !
Csináltam egy kis picsa igazítást
Szia 2005ös van tárcsával 45péz irányár
Szia!
Láttam a hirdetésednél hogy Bükkábrányi vagy, én is itt lakom nem messz(Maklár), egyszer összezörrenhetnénk valamerre, pár dologra kíváncsi lennék, itt a "közelben" újabb R1-esek vannak, a tied pedig pont azaz évjárat lenne mint az enyém is .
Tapasztalat/vélemény-re is kiváncsi lennék!
Üdv
10eft-ért ide adnád az első irányjelzőket+ a relét?
Sziasztok!

Nincs valakinek r1-hez hátsó felnije? 2004 utániból bármilyen jó. Szín nemszámít.
Ő a tekercselő! Profi munkát végez!
sziasztok r1-r6 lábkonzolok eladók van még lábfék és váltókar is
Szia a gyertyák kb mennyit mehettek 2001 es évjáratba jó ez nekem? Köszi
Hahó!
Nem 3 tekercs van benne csak 3 kivezetés. És ha kivetted a tekercset azt nem kell szétszedned úgy ahogy van küld el Ózdra a tekercselőhöz azt hiszem 13e ért csinálja még + a posta költség, de vehetsz bele bontottat is de nem ajánlanám mert azis így járhat ha a szaki megtekercseli nem lesz vele gond! Szupi lesz! ha kell a címe írj! Üdv: L
Bár nem engem kérdeztél, de hátha így gyorsabban haladsz.
Feketére lesz égve Egyébként egyben van az egész.