Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Látom már nem csak románia veszélyes.
https://infostart.hu/kulfold/2...
Nekem a köcsög közterület felügyelővel volt, meg az útszéli sajtárusok is átqrtak már, ahogy az autópálya sorompónál is kellett már segíteni számolni a néninek. (azt mondta hogy hívja a rendőröket, ha nem fizetem ki amit mondott)
Ausztriába elég kevés a tenger, sőt a Balaton se az... 😁 sztem az osztrákok gecibbek a magyarokkal. Nekünk még soha nem volt bajunk horvatban (kopp kopp)
Olvastam korábban elég megdöbbentő eset. Azt beszéltük Krisztivel lehet nem megyünk többet Horvátba. Valójában egy pusztulat ország balkán a tenger szép és ezzel ki is merült. Messze is van, drága is, inkább nyáron Ausztria valahova a hegyekbe valami hegyi tó mellé, vagy itthon Balaton.
Ahogy anno mi is próbáltuk felvenni az esőcsepp formát a Simsonon, mikor hajtott a kék-fehér 1,2-es üldöző a faluban, vagy épp a határban. 😹
http://youtu.be/KDXlcmp6wjQ
21:00-tól.....a csávó tényleg mindent megtett, de hát a kilowattok hiánya még a slusszkulcs mögé hasalva sem pótolható. 😹
Ez nem is olyan drága, most 18-tol kezd egy új
Ugyan már!
Használtan már egész olcsón lehet venni. 😼 https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/bmw/320/bmw_320i_advantage_automata-21043571#sid=49920ce3-ecc5-43f8-a479-1b62b6f6ef9d
Pénz kéne előbb hozzá
Minden baja van folyik az olaj kipufogó szétment ajtók rozsdásak( itt van a szobába a 2 hibátlan) még nem tudtam szerezni bal első sárvédőt amit megtörtek. Meg szimplán lusta vagyok megfújkálni a kis rozsdafoltokat. de most van 1 hát betegácsi talán megoldom
Mert kéne már helyette egy újabb-jobb állapotú romboló.
Miért nem viszed műszakira van még valami Baja?
Most kényszer motorozás van nincs müszi a rombolón. De van amikor a cba ba motorral kimegyek vagy temetőbe 11be ma dokihoz 11 be :D De alkalmanként megyek egy 200ast ipolyságon fel határig 2esen le haza.
Addig is kell dolgozni menni.😾
Azok persze.
Jó jó, de azért szabit csak kéne adni. Hétvégék szabadok?
09.15, hol van az még...
Nem.
Ugyanitt, de más területen kell besegíteni. (áll a gyár már egy ideje mert nincs nagyon meló -csak üsd be a googleba hogy Dunaferr- ezért bölcs vezetőink kitalálták, hogy milyen remek lenne ha felváltva besegítenénk a palackosoknál -mivel ott meg sosincs elég ember- és mivel évente 44 munkanapra áthelyezhetnek bárhova a cégnél, így a kérés........ ez megy január óta, én épp most jövök)
Na bazzz... Hova raktak másik telephely?
Jó látni hogy valaki néha használja a géped. 😺
Jó lenne, de szeptember 15-től át vagyok helyezve két hónapra állandó délelőttre, szabadság nélkül. (szóval ez el van b&szva)😾
👍 Szoktál túrázgani környéken Pupu? 🙂
Állítólag mostanában a BMW-vel egész jól megy.
Egyszer az FZR-rel egy előzésnél ment 150-nel, a Pirossal (CBR954) meg 170-nel.
-Józsikám ahol Pécsre bejöttök, na ott én egyszer elhatároztam hogy kifelé durván odahúzom a Pirosnak!! 170 volt mikor visszavettem, mert úgy megijesztett!!! Félelmetes ahogy ez gyorsul!! Félre is álltam hogy kicsit megnyugodjak, mert remegett a kezem!!! Nagyon megijedtem! 🙀
-170? És ott akasztottad volna harmadikba? Nem emelte az elejét? 😺
-Ááááááá, ez hatodikban volt!! 🙀